reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zajście w ciążę 5 dni przed owulacja

Ok ok jasne :) ale właśnie dzisiaj mam taką mocna kreska druga a mąż jutro wraca z zagranicy i kminie czy się uda haha. Dziękuję Ci za poświęcenie chwilki :)
 
reklama
Dizewczyny, jako że założyłam ten wątek z takim a nie innym pytanie mogę teraz śmiało odpowiedzieć że da się zajść w ciąży 5 dni przed owu [emoji28] a dokładnie to 3, 4 dni były bo owu przesunela mi się na wcześniej. Termin na maj [emoji3590]
 
Dizewczyny, jako że założyłam ten wątek z takim a nie innym pytanie mogę teraz śmiało odpowiedzieć że da się zajść w ciąży 5 dni przed owu [emoji28] a dokładnie to 3, 4 dni były bo owu przesunela mi się na wcześniej. Termin na maj [emoji3590]
Wow nieźle. Gratulacje. Pewnie trzymasz w rękach swojego dzidziusia.
Ja właśnie mam takie pytanie co Ty zadałaś i w sobotę robię test. Nie mogę się już doczekać na wynik.
 
No hej. Piszę sama pod sobą i ja też chcę potwierdzić, że zadzidziusiowałam się 5 dni przed owulacją, nieźle. Mam na razie pozytywny wynik domowego testu.
 

Załączniki

  • IMG_20210625_064128.jpg
    IMG_20210625_064128.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 883
reklama
Do góry