reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
kainkas napewno będzie ok:-) tez mam takie krzesełko tylko zielone, odkupiłam od znajomej za stówke. jak dla mnie wszystko git, stabilne itp no i najważniejsze że Mateuszek lubi w nim siedzieć:-)
 
dziewczyny, zastanawiam się, co wpisać Mikołajowi do listu. na razie waham się między EDUKACYJNY MULTIFUNKCYJNY AUTOBUS Z KSIĄŻECZKĄ (808802556) - Aukcje internetowe Allegro plus MAGICZNE KULE - FOTOKOMÓRKA - REKLAMA TV !!! (800522427) - Aukcje internetowe Allegro

czy

MAGICZNA - INTERAKTYWNA - EDUKACYJNA MULTIKOSTKA (808760381) - Aukcje internetowe Allegro

któraś może t już ma? albo choaciaż coś Wam sie bardziej podoba? Zastanawiam sie, co wybrać, bo Jasiek jeszce sam nie siedzi...
 
A ja szukam czegoś żeby na noc włożyć butelkę z ciepłym mlekiem :sorry: i nie latać co godzinę podgrzewać do kuchni. Jakieś podpowiedzi? Bo mój M. się z tymi zakupami zbiera... że jak sama nie kupię, to nie będę miała.
 
reklama
Do góry