reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

ja kombinezon mam 68 ale mam dwa pożyczone jeden super bo czerwony a drugi pomaranczowy i one sa wieksze
na razie sie w nich topi i nosi mniejszy bo to córeczka kt. po mamusi wzrost odziedziczyła

a co do prezentów
już mam z fishera to na klocki co sie wkłada pod kształt i cos eszcze pod sama zabawe
a i tatus kupił w castoramie stroj sw. mikołaja :-D i sie cieszy:-D
 
reklama
Dziewczyny prosze was o rade. Mikołaj tuż tuż zamowiłam na allegro prezent dla Mateuszka takiego misia edusia EDUŚ-MEGA MIS-J.POLSKI I ANGIELSKI -SUPER ZABAWA (815787050) - Aukcje internetowe Allegro
przyszedł nedawno i jest fajniutki
mama prosiła mnie żebym sie rozejrzała za jakąs fajna zabawka dla Mateuszka od dziadków. No i tu jest problem, bo nie mam pomysłow. Wszystko na teraz w sumie juz mamy stolik edukacyjny, pchacza, hustawke itp Byłam dziś w dziecinnym i to kilka rzeczy, które wpadły mi w oko:
TRAKTOR FARMER ------------------ KIDDIELAND (823593636) - Aukcje internetowe Allegro

SMOBY Domek kształtów zabawka interaktywna (814616641) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

MZK Miękkie Klocki Clemmy Farma CLEMENTONI (824873630) - Aukcje internetowe Allegro

FISHER PRICE WIADERKO WESOŁE KLOCKI promocja!!! (822186191) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
niektore sa od 12miesiecy, ale to ewentualnie bedzie miał na pozniej. Co byście wybrały na moim miejscu? Ewentualnie podrzuccie jakis inny pomysł.
w sumie klockow troszke juz mamy ale te sa fajne :-)
 
hej laski!!

wiem , ze bylo juz o krzesełkach do karmienia , ale teście chcą kupić Filipkowi pod choinkę i ja mam wybrać.

Chodzi mi o krzeselko ze zdejmowana całkowicie tacką, tak żeby podstawić do stołu. Jeśli możecie coś polecić będę wdzięczna ;-)
 
hej laski!!

wiem , ze bylo juz o krzesełkach do karmienia , ale teście chcą kupić Filipkowi pod choinkę i ja mam wybrać.

Chodzi mi o krzeselko ze zdejmowana całkowicie tacką, tak żeby podstawić do stołu. Jeśli możecie coś polecić będę wdzięczna ;-)

My mamy taki FISHER PRICE KRZESELKO ZEN NEW 2009 (797361825) - Aukcje internetowe Allegro i jestem super zadowolon, tacki całkowicie się wyciąga


http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2014&e=zen-demo&pid=43982
a tu jeszcze demo dokładnie pokazuje co i jak z fotelikiem
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny prosze was o rade. Mikołaj tuż tuż zamowiłam na allegro prezent dla Mateuszka takiego misia edusia EDUŚ-MEGA MIS-J.POLSKI I ANGIELSKI -SUPER ZABAWA (815787050) - Aukcje internetowe Allegro
przyszedł nedawno i jest fajniutki
mama prosiła mnie żebym sie rozejrzała za jakąs fajna zabawka dla Mateuszka od dziadków. No i tu jest problem, bo nie mam pomysłow. Wszystko na teraz w sumie juz mamy stolik edukacyjny, pchacza, hustawke itp Byłam dziś w dziecinnym i to kilka rzeczy, które wpadły mi w oko:
TRAKTOR FARMER ------------------ KIDDIELAND (823593636) - Aukcje internetowe Allegro

SMOBY Domek kształtów zabawka interaktywna (814616641) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

MZK Miękkie Klocki Clemmy Farma CLEMENTONI (824873630) - Aukcje internetowe Allegro

FISHER PRICE WIADERKO WESOŁE KLOCKI promocja!!! (822186191) moda.allegro - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
niektore sa od 12miesiecy, ale to ewentualnie bedzie miał na pozniej. Co byście wybrały na moim miejscu? Ewentualnie podrzuccie jakis inny pomysł.
w sumie klockow troszke juz mamy ale te sa fajne :-)

mam ten traktor - starszak dostał 3 lata temu i uwielbiał go , a teraz Julek go uwielbia:tak: nie wiem co on w sobie ma ale wszystkie dzieci, które do nas przychodzą zawsze go wyciągają i się nim bawią:-D
 
czy któraś z was kupowała może krzesełko do kąpieli? my musimy takie nabyć bo Maks świetnie siedzi również w wanience tylko ma mało miejsca w niej... jeśli możecie coś polecić to czekam na info (przeszukam jeszcze nasz wątek zakupowy ale szukanie krzesełek nie do karmienia jest uciążliwe :D
 
reklama
Do góry