reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupki dla Mamy i dzidzi :)

reklama
Ania z zabawek pod choinką znajdzie:
- drewniany labirynt (trafiłam przypadkiem dzisiaj w sklepie, coś w styli
Ikei-owskiej kolejki)
- sprężynkę (u rodziców znalazłam swoją dawną zabawkę, uwielbia ją, wiec
drugą dostanie żeby w domu mieć)
- ustną harmonijkę - często zaczyna robić coś w stylu dmuchania...
Zobaczymy jak jej pokażę, może załapie, jak nie - Mamusia będzie grać ;-)
 

Załączniki

  • IMG_1144.jpg
    IMG_1144.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 119
  • IMG_1146.jpg
    IMG_1146.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 125
gonia ja wlasnie mam taki fotelik, czerwono-czarny. Wymienilismy nosidelko na fotelik 3 tygodnie temu. Łatwiej sie dziecko wklada, poza tym ma ono wiecej miejsca. Jak go rozlozysz, nie ma problemu ze spaniem. U nas sie sprawdza.
 
Jeszcze nie, mamy spory zapas bo nasz fotelik jest do 13 kg :-DAle zapas kiedyś sie skończy ;-)i wymiana stanie sie koniecznościa. Kupiłam nawet zimowe wydanie Dziecko zakupy i my, z przeglądem różnych fotelików.
Z tych które przypadły mi do gustu wymienie bez jakiejs specjalnej ko
lejnosci :
KIDDY LIFE PRO 9-36 - z uwagi na to oryginalne zapinanie i oddychający materiał którym wyłożony jest fotelik
Espiro OPTIMA PRO (9-25kg) - cena ;-)
Maxi Cosi pearl - piekne kolory :-D ale tutaj do ceny nalezy doliczyc koszt bazy :-(
lub Maxi cosi ten ma az 5 gwiazdek!
Romer

Najchetniej wybrałabym sie do sklepu gdzie byłyby do obejrzenia i poprzymierzała do nich Luleczke:-D

-------
Edytcja: do listy doałdam jeszcze ten - Concord
 
Ostatnia edycja:
my fotelik juz mamy zakupiony i w uzytku mimo tego ze jest od 9kg a stary byl do 9kg hanut sie na dlugosc w niego nie miescila, a tak to przynajmniej ma wygodnie a my mamy fotelik graco
 
Mi też w oko wpadł Pearl, bo wierna Maxi Cosi pozostałam ;-), ale doliczając bazę wychodzi już drogo. :dry: Oglądałam Priori, ale Julian jakoś się w nim topił i nie ma zagłówka. W końcu kupiłam Tobi, Julianowi bardzo się podoba w nim siedzieć, ma dobre noty na testach i nie jest zbyt skomplikowany w obsłudze. :tak:
 
reklama
Do góry