reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
Nasza Magda szyje wspaniale spiworki warte ceny - a ten kwiatuszek to chyba na twoje zyczenie :)

moj spiworek od Magdy tez czerwony :)
 
sasanka kwiatuszek jest na kołderce polarowej - magda miała taki wzór na allegro dla śpiworków letnich, po prostu poprosiłam, zeby było tak samo:tak:

jeszcze raz dzięki za namiar, miałam trochę pietra, bo wyszło to nieznacznie mniej niż oryginalny spiworek britaxa i trochę się bałam, czy nie będę żałować, ale jestem bardzo zadowolona, bo te dwie kołderki to super rozwiązanie

takie innowacje, konkternie pod moje zamówienie, to zamiast nakładki z tyłu śpiworka mam snureczki do przewlekania przez oparcie wózka (otwory na pasy) i sznureczki przy pasach bocznych, a tam britax ma takie kóleczka, chyba w tym celu wlaśnie.
i mam dodatkowe otwory na pasy, dokładnie tak jak w wózku.

a co do koloru, to magda wysłała mi próbki materiałów i kolor pasuje idealnie, to taka ciemna czerwień, na zdjęciu wyszła bardziej soczyście
 
Ostatnia edycja:
ciągle wypatruję ładniejszej pogody, ale się ochłodziło i pada deszcz.

Kalosze na jesień juz kupione, dzisiaj była inauguracja. Zastanawiam się tylko, czy nie dokupić takich jakiś spodni nieprzemakalnych na jesień?

Korzystacie może z czegoś takiego? warto?
 
ciągle wypatruję ładniejszej pogody, ale się ochłodziło i pada deszcz.

Kalosze na jesień juz kupione, dzisiaj była inauguracja. Zastanawiam się tylko, czy nie dokupić takich jakiś spodni nieprzemakalnych na jesień?

Korzystacie może z czegoś takiego? warto?
My korzystamy od roku, bardzo fajne bywają w Lidlu, teraz są fajne przeciwdeszczowe rzeczy w tchibo :-) Jeśli wychodzicie w każdą pogodę, albo lubicie wyjść po deszczu, to na pewno będziecie korzystać :-)

Z innej beczki, to obkupilam dziś Radka w Biedronce w akcesoria do malowania: farby w pisakach, do malowania palcami z pieczątkami, kredki wykrecane, fartuszek do malowania - duuuzo taniej niż mu w tygodniu identyczne kupowałam w Realu... Polecam szczególnie te farby w pisakach, zakończone są normalnym pędzlem, a nie trzeba wody i nie ma syfu :-)
 
Kropa, wlasnie mnie to tchibo natchnęlo, tylko cena mi się nie podoba. szukam czegos tanszego, moze z allegro

Ale sporo lazimy jesienią po deszczu, moze by sie przydaly wlasnie.

Te farby pisakowe brzmią dobrze, muszę oblukac.
 
Kropa, wlasnie mnie to tchibo natchnęlo, tylko cena mi się nie podoba. szukam czegos tanszego, moze z allegro

Ale sporo lazimy jesienią po deszczu, moze by sie przydaly wlasnie.

Te farby pisakowe brzmią dobrze, muszę oblukac.
Z doświadczenia swojego i koleżanek mogę ci napisać, że z Allegro nie warto, chyba że używane dobrej firmy. Możesz kupić taniej, ale zwyczajnie będą przemakaly i nie będą oddychaly, albo materiał będzie tak cienki, że podrze się przy pierwszym zaczepieniu. Ja mam teraz z Reimy, kosztowały 100 zł, ale służą nam już trzeci sezon. Tych z tchibo nie oglądałam, ale cena wydawała mi się ok. Na kolejny sezon mam z Lidla, wydawały mi się ok, ale są zdecydowanie ciensze od Reimy. Kurtka z Lidla jest ok, bo już użytkujemy :-)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym umieścić u Was ogłoszenie - jeśli moderator uzna, że do usunięcia - nie ma sprawy :)

Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Ponieważ wszystkie przedmioty są wykonywane ręcznie istnieje możliwość uszycia rzeczy pod specjalne zamówienie (rozmiar, kolor itp.)
Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na
https://www.facebook.com/pages/kumka...5408174?ref=hl

Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 564080Zobacz załącznik 564081Zobacz załącznik 564082Zobacz załącznik 564083Zobacz załącznik 564084Zobacz załącznik 564085Zobacz załącznik 564086Zobacz załącznik 564087Zobacz załącznik 564088Zobacz załącznik 564089
 
Do góry