reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Pszyszła paczka z hurtowni. Podkłady dopakowane do torby, zaraz robie przegląd co jeszcze. Teraz jak torba spakowana to skurcze się wyciszą hahaha tak jak pisze Ann spakowana torba zadziała na pewno uspokajająco.

A gdzie widzicie że te ubranka dla maluszków będą w lidlu? bo ja na stronie lidla nie widzę jeszcze? Fajnie by było jakby były bodziaki :)
 
reklama
anuleczka od 22 :)
1pp.jpg
Bez tytułu.jpg
 

Załączniki

  • 1pp.jpg
    1pp.jpg
    118,2 KB · Wyświetleń: 342
  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    149,9 KB · Wyświetleń: 341
Super te ubranka :) ja mam Lidla pod domem ale nie chodzę. ..
jednak zapoluje na taką bluzę i spodenki :) a może i body jedne dokupie bo są śliczne ale na 62 będę brała ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ano wyglada :) tylko zeby mały chciał w tym spac bo córa to tylko w naszym łożku spała... Tym razem nie poddam sie tak łatwo! Tym bardziej ze wstawać nie trzeba bedzie idealne dla leniwych mam:)
 
Dziewczyny w końcu się zdecydowałam i jutro jadę na zakupy wózka, fotelika i łóżeczka. Nie mogę się doczekać już:) jak tak przejrzałam wątek to chyba już większość z Was ma te rzeczy a ja taka zapóźniona:p
 
reklama
Dzidzia ja po tym week bede miala dopiero urzadzany pokoj skladane meble dla malego bo szafa ma byc montowana takze tez czuje sie daleko w polu...
Powodzenia na zakupach i pochwal sie nimi;p
 
Do góry