reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

reklama
Ja nie pamiętam, ale wydaję mi się że zapisałam się do więcej takich, ale pisały dziewczyny że te przysyłają no i widzisz doszły:) jak będziesz wiedziała jakie to daj znać:D
 
Daję cynk iż Biedronce od piątku są piżamki i dresy ciążowe oraz pościele do łóżeczka. :)
Wczoraj zapisałam się też do kilku programów, tak mi narobilyscie smaka na darmowe pierdulki. :D


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
bo my z tekila nie wiemy do czego się nie zapisałyśmy:)
a nooo zapomniałam pisać mi kuzynka dała ostatnio znać że od pt są ciążowe i dla dzieci pierdołki:)
 
Hey dziewczyny wita was marcówko/kwietniówka 2016 :) termin był na marzec ale synkowi sie nie spieszyło :psprzedaje na allegro ciuszki z których mój malec wyrasta (te pierwsze są dosyć neutralne, bo nie mogąc się doczekać ciąży już zaopatrywałam się w ubranka) - kupowałam nowe, więc są tylko po 1 dziecku zapraszam - nick taki sam jak tutaj kamilaasami :) pozdrawiam
 
Do mnie przyszła butelka z Lovi :-) mam na oku jeszcze ładna pościel i rożek ale zastanawiam się czy już to kupować..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pościel zaczęłam używać w okolicach roczku. Mój najpierw spał pod kocykiem lub w właśnie rozku. Potem spał ciągle w spiworku ewentualnie przykryty kocykiem cienkim. Kołdra i pościel poszła w ruch od roczku, a poduszka to też taka cienka dopiero jak półtora roku miał. [emoji4]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
a do mnie przyszła dziś paczka z hipp w środku ulotki taka przyssawka do auta husteczki nawilzane w teczce a już jakiś czas temu z bebiprogram taki otulacz:) nic nie kosztuje a cieszą takie pierdoły już myślałam, że nic nie wyślą:)
ja jadę zobaczyć w Ikei mebelki w week, już trzeba po mału się rozglądać dziewczyny co wybrać bo trochę tego jest...:)

też dostałam :) czekam jeszcze na termoforek z bebiklub... i cos jeszcze hmmm nie pamietam dokładnie bo rejestrowałam sie w wielu;) a co mi szkodzi jak przysyłaja za darmo:) a wybrać i tak wybiore w sklepie to co uwazam;)

mi sie wydaje ze łożeczko i komoda z przewijakiem wystarcza dla takiego maluszka ... choc ja przewijaka np. przy Krystianie nie używałam... a teraz chyba kupie taki na łózeczko .... jeszcze sie zastanowie, bo zakupy cyba kolo sierpnia zaczne :)
 
reklama
Dokladnie, ja mam upatrzone lozeczko i komódke z przewijakiem z tej samej serii biale i wystarczy a duza szafe robimy w zabudowie w pokoju gdzie bedzie dziecko takze tam.wszystko poukladam:)
Jak za darmo wysylaja to trzeba korzystac tez musze jeszcze popatrzec w necie gdzie sie zapisac:)
 
Do góry