reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Naila nie inwestuje w gondole, gdyż mieszkam na wsi i nie byle jakiej tyłko w Bieszczadach :) śnieg spadnie w październiku stopnieje w maju :D Hihi tak serio to nie ma opcji na wyjście z wózkiem. Mam zamiar dzidzie chystowac na spacerkach jest to wygodniejsze. A wózek zainwestuje w typowa spacerówke lepszej firmy bo gondola tylko 6msc wiec od wiosny będą nasze szkraby juz siedzieć ładnie.

Wpisz sobie w Google "Baldachim na fotelik"

A śpiworek z firmy Baby Animals.
:)


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pola teraz sie zakochalam w tych spiworkach przydatny taki na nasza pore narodzin malenstwa i jakie wzory fajne najlepszy taki pingwinek na google jak wpisalam haha
 
Ostatnia edycja:
Kurczę ja to się cieszę, że u nas zim już wielkich nie ma to raz, dwa chodniki są ładnie odśnieżane więc wózkiem można jeździć :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Naila nie inwestuje w gondole, gdyż mieszkam na wsi i nie byle jakiej tyłko w Bieszczadach :) śnieg spadnie w październiku stopnieje w maju :D Hihi tak serio to nie ma opcji na wyjście z wózkiem. Mam zamiar dzidzie chystowac na spacerkach jest to wygodniejsze. A wózek zainwestuje w typowa spacerówke lepszej firmy bo gondola tylko 6msc wiec od wiosny będą nasze szkraby juz siedzieć ładnie.

Wpisz sobie w Google "Baldachim na fotelik"

A śpiworek z firmy Baby Animals.
:)


Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Uff to dobrze bo już myślałam że zamierzasz wozić w nosidelku wrrrrrrr. A masz już jakąś chuste? Ja też zamierzam chustowac ale nie wiem Cy będzie mi dane bo przy pierwszym nie mogłam z racji na asymetrie i ONM. z tego też powodu Maks dopiero stabilnie siedział w 10 mc dlatego teraz wolę się zabezpieczyć w wózio bo nie wiem czy nie będzie powtórka z historii :( ale jak będzie Wszystko ok to tylko chusta :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja wózek mam po starszym więc będzie, ale chusta też e planach i fotelik ale to tylko do auta na zakupy do lekarza. W żadnym razie nie na spacery.


Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry