reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla malucha i mamy :-)

Ja prawde mowiac nie mialam fotelika na stelazu ani razu i adaptery w ogóle nieużywane. W zimie po prostu nie bralismy Malej na zakupy do marketow. W lecie to fajniej w ogole, jak nie trzeba takuego malutkiego dziecka pakowac w kombinezon itp.
Nie wiem jakie macie foteliki, ale mnie w maxi cosi wkurza, ze nie ma sztywnej budki tylko naciaga sie taki material i zahacza na uchwycie i latwo spada z niego :-/ niby dobra firma a jakos tak dziwnie, ze nie ma lepszego daszku.

Na zimenie mialam śpiworka do wozka tylko lombinezon i gruby koc a zima byla wtedy w miare, spacerowalam po sniegu nie to co teraz.

Ten śpiworek do fotelika fajny, moze sie skusze :)
Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie macie chust jeszcze? Ja mam aż za dużo[emoji14]A serio noworodkowe są dwie, reszta siostry :)
Idę dziś z nimi zrobić porządek sprzedażowy.

1464933410-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gdybym puszczała coś noworodziowego w dobrej cenie, dałabym znać. Ale nie chciałabym by ktoś nowy nie polubił chustowania, bo chusta do złamania albo za długa ;)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff to dobrze bo już myślałam że zamierzasz wozić w nosidelku wrrrrrrr. A masz już jakąś chuste? Ja też zamierzam chustowac ale nie wiem Cy będzie mi dane bo przy pierwszym nie mogłam z racji na asymetrie i ONM. z tego też powodu Maks dopiero stabilnie siedział w 10 mc dlatego teraz wolę się zabezpieczyć w wózio bo nie wiem czy nie będzie powtórka z historii :( ale jak będzie Wszystko ok to tylko chusta :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak to jest z tym obniżonym napięciem. Mnie to zasugerowano niedawno, bo mamy kręcz szyi, który nie chce się zrehabilitować. Ostatnio rehabilitantka powiedziała, że jest obniżone napięcie w brzuchu, które przyczynia się do niesymetrycznego ustawienia głowy (!). Więc się oczytałam i stwierdziłam, że dzieci z ONM są spokojne, niechętne do zabawy i mało ruchliwe. I tu się budzą moje wątpliwości, bo Ania do spokojnych nigdy nie należała, chodzić zaczęła mając 11 miesięcy. Na tę informację rehabilitantka stwierdziła, że jak jest obniżone napięcie to dziecku jest ciężko pozostawać w jednej pozycji i woli ruch. Pewnie wiesz coś na ten temat. Prawda to czy jakaś przekombinowana ta teoria?
 
Bellina ja ciągle poszukuje idealnej pierwszej chusty. Koleżankai doradzila didymos lisca że nowa dla noworodka też będzie dobra bo szybko się łamie i miękka. Ty jak myślisz, co dla noworodka i nie elastyczna?
A jak inne to używane.

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beatka :) No coś Ty!! Mąż by mnie spojrzeniem zabił! Ostatnio chciałam zamówić fioletowy kocyk (sądząc, ze fiolet jest uniwersalny) usłyszałam dwu godzinny wywiad na temat tranwestytow, transseksualistow itd itp.

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry