reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla mam i maluchów :)

Ja przygotowalam nosidelko a w nim kombinezon i gruba czapeczka. Nosidelko ma okrycie na nozki w komplecie wiec juz nic wiecej nie biore.
Co do wyjscia ze szpitala to u nas nikt nie kontrolował jak kto wychodzi - wypis do reki i do domu. Fakt ze bylo nas troche bo po weekendzie z 12 kobiet ale nie sadze zeby cos sie odezwali bo w zasadzie to nie mialby kto.
 
reklama
Kosha no faktycznie na wypasie to Twoje łóżeczko.. Mi siostra też radziła żebym nie kupowała drewnianego, tylko turystyczne, bo jej tak przy najmłodszym dziecku było najwygodniej.. Ale że drewniane dostaliśmy od kumpeli po moim chrześniaku, to stawiamy drewniane, a turystyczne dostałam po siostrzeńcu właśnie więc będzie na wyjazdy albo jako kojec.
 
Monika też miałam ten kocyk zamówić :) ale kupiłam w pepco z myszka miki a kolejne dwa dostaliśmy w tym jeden tkany z personalizacja :)
pasa na razie nie planuje
 
Monika ja mam pas z babyono, wczoraj testowałam i żałuje że tak późno go zalozylam bo zdecydowanie łatwiej mi wstawać w nim było, a nie zakladałam wczesniej bo nie chciałam blizny po cc pod nim chować a ma w sumie takie dziurki wiec mogłam :)
 
reklama
Do góry