reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla nas i naszych kwietniowych pociech:):):

Dziewczyny w tesco super promocja jest. Odziez dziecieca na 30 % przeceniona, ale dodatkowo mozna wydrukowac kupony ze strony ff na facebooku i za każde wydane 50 zł kupon daje 25 zł rabatu. Wychodza super ceny. Obkupiłam dzis młodego w body i pajace polecam !!!

wazne do 5 grudnia
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mogę się dołączyć?
Pewnie zdubluję pytanie, ale jakoś nie mogłam się doszukać w wątku. Potrzebuję pomocy w zakupie jakiegoś pchacza. Moja Łobuziara już zaczyna maszerować przy pomocy mebli i chciałabym jej sprezentować taki "gadżet";) Czy znacie coś godnego polecenia?

Pozdrawiam!
 
Dziewczyny jakie macie foteliki samochodowe? Musimy teraz kupić już taki od 9kg i nie wiem jaki wybrać. Co polecacie?
 
Jezeli chodzi o chodziki, pchacze to polecam Moover sa troche drogie ale warte ceny. Ja odkrylam je za pozno bo juz kupilam drewniany pchacz z ELC ale bardzo zaluje :( naczytalam sie mnostwo pozytywnych opinii i moja kolezanka wlasnie kupila swojemu szkrabowi.

gagnes ja mam do 13 kg ale jak juz bede kupowac to maxi cosi tobi.
 
g_agnes ja właśnie zamówiłam fotelik romera king plus, maxi cosi tobi też oglądałam ale jest dla nas za wysoki tzn w samochodzie robi sie ciasno. Najlepiej jechać do sklepu z dzieciaczkiem po przymierzać i sprawdzić czy w samochodzie się zmieści :) a potem zamówić przez internet bo jest dużo taniej ;)
My dostaliśmy chodzik z vtech i jesteśmy zadowoleni:) ale do zabawy nim jeszcze daleko ale zdejmowany panel jest już w użyciu:)
 
Hej dziewczyny
Mam prośbę o info na forum jeśli zauważycie, że znów w Tesco są promocje na body, pajace, itp. , bo muszę kupić nowe a prżekonałam się, że tescowe są chyba najmilsze z wszystkich.
Poza tym kupiłam małej moim zdaniem świetną rzecz- pluszowe warzywa w koszyczku w Ikea-polecam szczególnie mamom dziewczynek- bedzie przydatne do zabawy w sklep, gotowanie ;) zamierzam dokupić jeszcze owoće i talerz z kanapkami.
 
KaSIA my właśnie w sobote oglądaliśmy foteliki i też dopytywaliśmy o ten 36kg. Wszystkie na wielkość są takie same, a dziecko 36kg to ma ok 12lat to wątpie żeby mógł siedzieć w takim samym foteliku jak 9mcio miesięczne. To jest na wyrost napisane

My zdecydowaliśmy sie na maxi cosi tobi 9-18kg.w sklepie kosztuje 800zł, na allegro zamówiliśmy za 750zł z przesyłką. A to jest dobra inwestycja dla drugiego szkrabka;D
 
reklama
Do góry