reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

Śliczności dostaną Wasze skarby. Chociaż bedzie spokoj na caly wieczor:-D Mnie sie bardzo podoba ten Wodny Świat Kubusia Puchatka, chcialam Zuzi taki kupic ale ostatecznie pomyslalam ze jest jeszcze troche za mala i "glupia" wiec kupimy to na Dzien Dziecka.
No i ten Teletubis sliczny i slodki, i rzeczywiscie ten w odroznieniu od innych jakie widzialam jest mieciutki, w sam raz do przytulania.:tak:

My kupilismy taki domek
FISHER-PRICE DUŻY INTERAKTYWNY DOM OD 1Zł BCM (497066723) - Aukcje internetowe Allegro
Jest co prawda uzywany bo nowego nie bylo i po niemiecku ale chociaz sie obcego jezyka pouczy. Jest sliczny, zero rysek i duzooo bajerow, sama sie bawilam z pol godziny. Mam nadzieje ze sie spodoba Zuzi.

Jeszcze kupilismy
LITTLE PEOPLE FISHER PRICE MUZYCZNY POCIĄG CYRK!! (505226683) - Aukcje internetowe Allegro

Od babć, wujków i cioć dostanie pieniązki, posciele, i ubranka i pewnie jeszcze cos

Mam nadzieje na spokojną Wigilię i Święta :-p
 
reklama
Aneta-super zabawki:tak:a ubranka słodkie:blink:
Adas dostal teletubisia LaLa co gra,spiewa i ma telewizorek który ma ruchome obrazeczki:dry:jest koszmarny:-Dale Adas go uwielbia:-p juz go dostal bo skubany sie wlaczyl w torbie i Adas go uslyszal i byl wrzask:-Dno ale nawet ok,bo dostanie tyle nowych zabawek naraz ze szok:dry:
Ewelia-fajne zabaweczki:tak:
 
zima powoli się kończy i czas już na wiosenne zakupy. My zaczęlismy od bucików, poszukuiwaliśmy jeższe za kostkę, ale już nie ocieplanych. Kupilismy śliczne buciki firmi PRIMIGI w skelpie MARAGA KIDS (sa teraz znaczne przeceny). Niestetey nie znalazłam na stronie tego dokładnie modelu, więc musicie się zadowolic fotkami z allegro. Płacilismy 89zł, buciki całe ze skórki, lekkie, miękkie, elastyczna podeszwa, rozmiar 24. Dla mnie to super, na równi z tymi co miala na jesień.
http://www.allegro.pl/item546009542_buty_primigi_rozm_23.html
 
Ostatnia edycja:
Antylopka, przyznam ze ja to bym butow nie kupila z takim wykrzedzeniem, wkoncu do wieosny to jeszcze minimum 2 miesiace. A zdaza sie ze dziecku w miesiac moze stopa o rozmair urosnac. No ale mam nadzieje ze u ciebie bedzie oki :-) A buciki ladne.
 
antylopka-Śliczne buciki i cena przystępna ale ja osobiście też bym się bała z wyprzedzeniem kupić,chociaż Ali tak bardzo stopa nie rośnie bo jesienne butki ma jeszcze dobre.
 
tomola, aneta - z wyprzedzeniem? ona w tych bucikach już była na spacerze, wczoraj było u nas 6 stopni, więc w sam raz na wysokie, ale juz nie śniegowe buciki. Typowo wiosenne, niskie buciki, to pewnie w kwietniu kupimy, kiedy na termometrze bedzie naście stopni;-)
 
Antylopka-fajne buciki,my jeszcze smigamy w zimowych.W marcu moze jakies kupie.Trzeba bedzie sie rozejrzec:-)
 
reklama
Do góry