reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla naszych pociech

Aneta-super buciki,a czapunia taka słodka:sorry:dziewczynki to maja fajne rzeczy:-)
Antylopka-fajne butki:tak:
Ja jednak nie kupilam tych z allegro,tylko dzis bylismy w Deichmannie i CCC i cos kupilismy:baffled:ale powiem Wam ze bez rewelacji-chodzilam miedze tymi półkami i tak naprawde zadne mi sie nie podobały-te jeszcze jakos ujda:tak:te czarne to takie trampeczki na później
 

Załączniki

  • Obraz 010.jpg
    Obraz 010.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 76
  • Obraz 012.jpg
    Obraz 012.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 72
reklama
No właśnie wiosenne buciki muszę kupić, Buba na razie zasuwa w trampkach jak jest sucho, a jak chłodno to w tych zimowych, bo nie są ocieplane, jak coś znajdę, to się pochwalimy ;-)
Kira super te trampki, takie młodzieżowe :tak:
 
A nam sie udało, bo Szymciowi pasuja buciki z jesieni :-) Tak wiec jeden wydatek mniej. Zreszta moze sie i tak okazac, ze za tydzien trzeba bedzie ubierac sandalki... a tych juz nie mamy, musimy kupic jakies dwie pary. Jak pomysle o tym mierzeniu butow to juz mam dosc ;-)
 
A nam sie udało, bo Szymciowi pasuja buciki z jesieni :-) Tak wiec jeden wydatek mniej. Zreszta moze sie i tak okazac, ze za tydzien trzeba bedzie ubierac sandalki... a tych juz nie mamy, musimy kupic jakies dwie pary. Jak pomysle o tym mierzeniu butow to juz mam dosc ;-)
Ala też jeszcze z jesieni nosi ale kupiłam większe w razie jakby noga urosła bo przecież latem w chłodniejsze mogą się przydać,a jak nie to na jesień będą jak znalazł.
 
aneta super ta różowa czapeczka dla malutkiej i te butki różowe no słodziutkie :-) dla dziewczynek w ogóle jest chyba więcej rzeczy tzn ciuszków i tak jakoś chyba wszędzie różowo hihi:-):-):-)

kira te buciki bardzo ładne i oby wygodne były dla Adasia, ja ostatnio kupiłam w rekidsie fajne butki dla Maćka i od razu podpasowały nawet na podbicie ok
my niestety z jesieni butki to juz w zimie schowaliśmy. A może już faktycznie niedługo sandałki trzeba kupić...:tak:

a krzesełko w ikei SUPER ja też będę musiała pomyśleć o jakiś mebelkach dla Maciusia ale najpierw musimy postarać się o większe mieszkanie uhhhhhhhh mam nadzieję że już niedługo
 
kozica - wklejam link jakie ja kupiłam.
Coccodrillo kalosze z krokodylem WIOSNA 2009 r. 22 (653971088) - Aukcje internetowe Allegro
one są bez skarpetki, maja tylko w środku takie materiał, żeby nie było bezpośrednio gumy przy nodze. Sprawdzaja się dobrze, już kilka razy Wikunia w nich bviegała po kałużach, jeden raz sie nawet wykąpała w kałuży (przewróciła sie w wielka kałużę - około 25 cm głębokości było, chlupotało w kaloszach jak biegała) i nie ma sladu bo wodzie czy brudzie w śrdoku, ładnie się wszystko wypukało.
Zawsze mozna załozyc skarpetkę, myślę, a kupiłam raczej z przeznaczeniem na letnie burze, niż jesienne zawieruchy.

kupiłam jej też pelerynke (ale niestety kaloszy do kompletu nie było rozmiary, zresztą jak coccodrillo w kwiatki z kokardkę, bardzio mi się podobały. A Wikuniu chyba te krokodylki bardziej (mówi na nie żaby)
http://www.allegro.pl/item655125641_playshoes_pelerynka_przeciwdeszczowa_r_98.html
 
Ostatnia edycja:
słuchajcie, czy Wasze dzieci potrafia (próbowaly w ogole) jeździc na hulajnodze? Wiki jest nimi zafascynowana, i ciągle mowi, że " niunia 3 latka mama kupi ulajnoge". mam rok czasu, ale sie zastanawiam, czy takie 3-letnie szkraby porafia na nich jeździć?
 
reklama
oj potrafią, potrafią :-D:tak::tak:
Ale to zalezy od dziecka. Filipowi w tym roku kupiłam hulajnogę w Smyku. Plastikowa, więc leciutka dla niego. Ma 2 kółka z przodu i 2 kółka z tyłu, tak ze zachowuje równowagę (tak kółeczko przy kółeczku ustawione).
Kupiłam mu też na przyszły rok taką prawdziwną :), bo akurat była akcja charytatywna na dzieciaczka i pan 10 sztuk wystawłi za 50 zł, a całość kaski dla choruszka szła. Był u niego kolega - 3 latek i jeździł na niej ładnie.
 
Do góry