reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Ok, agnieszko cudowna kobieto:-)! Pisz prosze co to jest nr cvd i jak go zdobyć:-). Zakupy cudne:tak:

Zakochalam sie w tunice z pepp. Myslicie, ze Karol by ją polubił?:-D
Next obsluguje karty visa lub mastrercard;-)
Ten trzycyfrowy kod jest z tylu karty
U Nadii peppa jest na pierwszym miejscu,wiec jesli uda mi sie cos z nia trafic to kupuje :-)
Daj znac jak poszlo z zakupami :-)
Po utworzeniu konta w next moze byc na poczatku problem z zakupami,bynajmniej ja tak mialam,ze gdy juz mialam kilka rzeczy w koszyku i chcialam przejsc do placenia karta,to nie chcialo mi to wyskoczyc,udalo sie dopiero na drugi dzien rano (probowalam dzien wczesniej wieczorem) wiec gdybys miala ten sam problem,to nie zrazaj sie i probuj na drugi dzien rano,a na pewno sie uda :-) Byc moze na zarejestrowanie danych potrzebuja czasu (tak mi sie wydaje)
 
reklama
Ok, agnieszko cudowna kobieto:-)! Pisz prosze co to jest nr cvd i jak go zdobyć:-). Zakupy cudne:tak:

Zakochalam sie w tunice z pepp. Myslicie, ze Karol by ją polubił?:-D

For sure...!!:-D

to chyba 3 ostatnie cyfry karty, ale tam z tyłu, gdzie jest podpis.

taaa zdecydowanie Karol zakocha się w tunice z peppą:-D

edit; znalazłam coś takiego:

Jak znaleźć kod autoryzacyjny:

Visa: Kod CVV to 3-cyfrowy numer na końcu numeru Twojej karty kredytowej w polu przeznaczonym na podpis na odwrocie Twojej karty kredytowej.
MasterCard: Kod CVC to 3-cyfrowy numer na końcu numeru Twojej karty kredytowej w polu przeznaczonym na podpis na odwrocie Twojej karty kredytowej.
American Express: Kod CID to 4-cyfrowy numer nad numerem Twojej karty kredytowej na przodzie po prawej stronie.

Jestem PEWNA, że mąż Estragon będzie Ci wdzięczny, że tak wyczerpująco ją poinformowałaś:-p

Agnieszka, zakupy suuuuper! Wszystko mi się podoba!!!:tak:
 
dziewczyny która będzie robiła zakupy w next i by mi wzięła parę drobiazgów? bo ja ni mam karty kredytowej :-(
Ja będę robiła, ale jak sprzedam wózek, czyli tak mniej więcej w przyszłym tygodniu. Ale wg relacji Agnieszki nie trzeba karty kredytowej, chyba że coś źle zrozumiałam? Bo jo tyż z tych co ni majo,dzięki Bogu:-D
 
ale ja mam zwykłego elektrona, chyba za mało na zakupy za granicą, więc chętnie bym się uśmiechnęła do Ciebie Estragon o kozaczki i czapkę, mogię?
 
dziewczyny mam do sprzedania swoje marynarki i koszulowe bluzki, wszystko po 9 zł, rozmiary między 38 a 40, mogę podac dokładne wymiary

1 (Medium).jpg2 (Medium).jpg3 (Medium).jpg4 (Medium).jpg5 (Medium).jpg6 (Medium).jpg7 (Medium).jpg8 (Medium).jpg9 (Medium).jpg

1. marynarka, żakiet Camaieu, złamana biel, lniana, nie ma rozmiaru, coś ok. 38, pod biustem 45 cmx2, zapięcie na kryte guziki, długość od ramienia 56 cm
2. marynarka amisu, to jest chyba new york, na marynarce rozmiar 42, ale to jest 40, w delikatny brązowy pasek, od ramienia 52 cm, pod biustem 45 cmx2
3. top saska, w kolorze takiego srebra, haftowane kwiatki, od pachy do pachy 47 cm, długość od ramienia 48 cm, generalnie krótki, tylko do pasa
4. biała bluzka koszulowa, reserved, r. 40, ładna pliska z przodu i na rękawach i ostatni pod szyją guzik to przezroczysty koralik, od pachy do pachy 46 cm, od ramienia 58 cm,
5. biała bluzka koszulowa, z lejącego materiału, moja ulubiona, świetnie się zawsze układała, guziki kryte materiałem, mankiety ozdobne z guzikami, kołnierz trochę szalowy, b&b style, pod pachami 46 cmx2, dług. od ramienia 56 cm
6. błekitna bluzka koszulowa, reserved r. L, pod pachami 46 cmx2, dług. od ramienia 56 cm
a! ona jest przezroczysta
7. bluzka koszulowa na krótki rękaw, zara, r. XL, pliski na ramionach, odcinana pod biustem, zapinana pod pachą na kryty zamek, pod biustem 46 cm x2, dług. od ramienia 55 cm,
8. biała bluzka koszulowa, vanilia, r. 40, długie mankiety wywijane na 17 cm, pod biustem 44 cmx2, od ramienia 51 cm, materiał lekko rozciągliwy
9. piękna karminowa bluzka koszulowa z kolekcji leo lazzi, dałam za nią ze 300 zł w sklepie royal collection, w liście, asymetrycznie zakończone rękawy, delikatny paseczek, pod biustem 46 cmx2, dług. od ramienia 53 cm, malutki kołnierzyk,
 
Ostatnia edycja:
reklama
bali ta pierwsza i druga marynarka to jaki rozmiar?


to ja chętna na tę pierwszą tylko muszę się zmierzyć;P, i ewentualnie mogę zapłacić po wypłacie jeśli ci pasuje.
 
Ostatnia edycja:
Do góry