reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
u nas mikołajki były skromne ale dziecko prze szczęśliwe bo była wkrętarka.
Cały czas się nią bawi :-)
Kiedyś była mowa o takich dużych puzzlach, marzyły mi się dla młodego i dwa dni temu moja mama wróciła z pracy z paczką dla dorianka. a tam śliczne puzzle.
daje linka dla zainteresowanych są śliczne i solidne.
Czuczu CZUCZU Pierwsze Puzzle. Ocean - Puzzle
 
u nas mikolajki super:)
moja mam wyslala nam paczke , i byla to dla nas niespodzianka, zwlaszcza dla Lilki jak wyciagala z pudelka co chwile jakis drobiazg, oprocz tego dostala kilka prezentów od kolezanek z internatu :)
 
bali - moim zdaniem nie jest to elektryczna kolejka, tylko zwykła. Na jedną beteryjkę to chyba tylko coś tam jakiś dźwięk wydaje i to tyle.
 
bali, trackamster Tomek, a to jest trackamster ma w środku bateryjkę i super sam jeździ po torach. Po panelach równie dobrze!!! Na ciuchci jest taki pstryczek, który po przesunięciu uruchamia kolejkę albo ją wyłąćza.
Wiem, bo kupowałam chrześniakowi na Dzień Dziecka a teraz kolejną część na Gwiazdkę.
Baterią jest nie ten paluszek mini i normalny, tylko ten jeszcze grubszy.
 
Ostatnia edycja:
bali, to nei elektryczna ale na baterie jak prawi oleska..
to ma byc dla Leosia?? czy Janka?? jak dla Leosia to lepszą alterntywą jest cos takiego: THOMAS & FRIENDS TOMEK DOMKOWO STACJA R9113 (2834168858) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
dlaczego:
wiecej mozliwosci rozbudowy torów
większy wybór pociągów jakie moga jezdzic po tych torach (na baterie, pchane raczka dziecka czy tez drewniane wszelkiego typu)
masz w tym rodzaju też malutkie tory łączniki pozwalające na wieksza elastycznośc i kreatywnośc w budowaniu roznego rodzaju przejazdów, podjazdów, zwrotnic...... to jest na dluzsza mete wazne

te co Ty przedstawiłaś mają ograniczone możliwości rozwoju (chodzi o typ torów) i ograniczoną mozliwosc jazdy innych pociągów niż tylko z jednej serii
 
Laski czy któraś jest mi wstanie powiedzieć jaka jest numeracja w Anglii ?
Jeśli młody nosi rozmiar 98,110 to jaki to będzie tam ?

i buty 25rozm ??
 
reklama
Do góry