reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Doszly ubranka,mama uprala jvz pidzamke i Maja dzis w niej urzeduje:) i jakosciowo jest fajna za 29zl to jest super
 
reklama
Doszly ubranka,mama uprala jvz pidzamke i Maja dzis w niej urzeduje:) i jakosciowo jest fajna za 29zl to jest super
Z c&a?
Do mnie dzisiaj doszło od nich zamówienie i też jestm mile zaskoczona, bardzo fajne ubranka:tak:. Organoleptycznie wydają się ok. Zobaczymy co będzie po praniu. Na pewno fajniejsze niż te w sklepie stacjonarnym.
 
ja robię zakusy na piżamkę z lidla, widziałam ją, bo koleżanka kupiła dla synka i wygląda naprawę fajnie, ściągacze bezuciskowe na rękawkach i nogawkach ( ta w zieleni i popielu), fajne wykończenie, cena też niczego sobie :tak: Mam nadzieję, że jeszcze będą..

LIDL Polska - lidl.pl
 
ja robię zakusy na piżamkę z lidla, widziałam ją, bo koleżanka kupiła dla synka i wygląda naprawę fajnie, ściągacze bezuciskowe na rękawkach i nogawkach ( ta w zieleni i popielu), fajne wykończenie, cena też niczego sobie :tak: Mam nadzieję, że jeszcze będą..

LIDL Polska - lidl.pl

Polecam Ci te piżamki - mam dla Olka jedną właśnie z lupilu i praktycznie po roku użytkowania nic się z nią nie stało - jest lekko sprana, ale w ogóle się nie rozciągnęła i myślę, że spokojnie jeszcze małemu posłuży.
 
Moze nie ma podobnego asortymentu w lidlu w Pl i w It w tym samycm czasie ..ale ja natomioast polecam dla chlopakow z lupili kompleciki bielizny ...majtki slipki lub bokserki i podkoszulek..u nas za grosze bylu ..po 2,99€ wiec jak pojawi sie w ofercie w Pl... to polecam

LIDL
LIDL


wersje dla dziewczynek tez chyba byly
LIDL
 
reklama
Do góry