reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

reklama
Julita male kobietki maja suptelne nozki a chlopy wiadomo dwa numery wiecej i wiosla daja do butow hhe... czesto juz w dziecinstwie widac te mesko - damskie roznice. Ja kupowalam na zime rozmiar 25 i juz zaluje, ze nie 26...bo ostanio Mateuszowi urosla noga i nie wiem czy....nie wyrtosnie z nich przed prawdziwym pocztekiem wloskeij zimy...
 
Ostatnia edycja:
a ja kupiłam takie buty Doriankowi Reserved - U0407 Byłam bez niego ale miałam łuskę i pasowały; byłam tak szczęśliwa bo tego typu buty mi się dla niego marzyły.
I co jak wkładam mu stopę to mówi, że go boli :-:)-( I teraz jestem w dupie. Ma wysokie podbicie i dlatego przypuszczam, ze go gniecie:eek: Dobrze, że się ciepło zrobiło to chodzi jeszcze w trampkach.
 
to jakas mała nr bo ja młodej kupiłam buty nr 24
Wiktor w zeszłym roku zimowe miał 24, wiosenne 25 i teraz mi z tych 25 wyrósł więc mam nadzieję że te 27 to nie będą jakieś mega kajaki :eek:

a ja kupiłam takie buty Doriankowi Reserved - U0407 Byłam bez niego ale miałam łuskę i pasowały; byłam tak szczęśliwa bo tego typu buty mi się dla niego marzyły.
I co jak wkładam mu stopę to mówi, że go boli :-:)-( I teraz jestem w dupie. Ma wysokie podbicie i dlatego przypuszczam, ze go gniecie:eek: Dobrze, że się ciepło zrobiło to chodzi jeszcze w trampkach.
Wiktora zazwyczaj "bolą" buty jak ich nie chce założyć :eek: nowe za duże i za luźne crocsy też go bolały ale kupiliśmy mu kolorowe ozdoby i nagle przestały boleć :confused2: to samo z adidasami, też go bolą, ale za to jego ulubione (za małe) trampki go nie bolą :eek: zimowych butów które mamy po kimś używane za chiny ludowe nie da sobie założyć, ostatnio wyjechał mi z tekstem jak mu chciałam założyć "ał ał mówie ał ał, noś mnie" :eek:
ale rzeczywiście Dorian ma problemy z nóżkami więc pewnie nie kłamie
 
nie nie Aureolcia u nas to na pewno nie to; bo sama czuje, że ciężko mu ta stópka wchodzi :-(
Nie wiem co teraz robić bo wydałam sporo pieniędzy na nowe łuski i one mają być do butów więc szkoda by było by chodził bez nich, a ciężko buta znaleźć żeby pasował dobrze z łuską. :-(
 
reklama
Do góry