reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Julita male kobietki maja suptelne nozki a chlopy wiadomo dwa numery wiecej i wiosla daja do butow hhe... czesto juz w dziecinstwie widac te mesko - damskie roznice. Ja kupowalam na zime rozmiar 25 i juz zaluje, ze nie 26...bo ostanio Mateuszowi urosla noga i nie wiem czy....nie wyrtosnie z nich przed prawdziwym pocztekiem wloskeij zimy...

U moich dzieciaczków jakoś odwrotnie to jest, córa od małego miała sporą stópkę, a teraz ma takie kopytko, że podebrała na zimę moje glany rozmiar 37 i są dobre :confused2: Za to młody w przeciwieństwie do siostry ma małą stópkę, jesienią zaczął nosić rozmiar 23.
 
reklama
Aureolcia, takie śnniegowce na pewno do zabawy na śniegu lepsze niż te co wczesniej wklejałaś.. na upartego nawet można jako wyjściowe założyć, bo Wiki jeszcze mały.... na elegancje nei zwraca uwagi...
 
Ostatnia edycja:
zrobiłam dzis maraton po ciucholandach, obkupiłam się a raczej młodą jak nigdy, a co najlepsze wydałam tylko 30zł, lubię takie zakupy:) w piątki zawsze jest za pół ceny:tak:
 
Za miesiąc Mikołaj...
rzućcie swoje pomysły na prezent dla dzieciaków, plisss. Obawiam się, że za 2 tygodnie nie będzie już za bardzo w czym wybierać.
potrzebuję jeszcze pomysł na prezent dla 5-latki.
 
reklama
Do góry