reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Elwi moj Wiki ma takie buty z reserved co wstawilas,w tamtym roku kupione i teraz tez dobre:)

Aureolcia ile te sniegowce kosztuja co wstawilas bo cos mi nie chce sie wyswietlic...

Strega dzieki za linka ,fajne te pidzamki,jutro jade do dentysty to zajrze

Estragon ja tez jeszce nic jeszce nie kupilam,dzis Oleska na glownym wymienila liste jej prezentow to zerknji
 
reklama
Dziewczyny, kupiłam wczoraj Młodemu czapĘ, ale jest ona z dodatkiem wełny i Karollo ją zdziera z głowy. Oderwałam metki, więc nie mogę już zwrócić do sklepu. Może któreś dziecko jest mniej wrażliwe? Odsprzedam za 25 zł (już z przesyłką). Rozmiar 92/104 (50-51 cm). Na żywo wygląda fajniej, ale nie znalazłam innego zdjęcia, na stronie hm też jej nie ma, może to z najnowszej kolekcji i jeszcze nieuaktualnili stronki?
H&M CZAPKA CZAPECZKA 110/128 ZIMA NEW (2753595660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry