reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy / promocje / okazje

Mateusz dresowy na maksa. W jeansy wskakuje w weekend teraz tylko. Niestety dresiaki te 98 cm z H&M tez strasznie wisza w pupie. Jest poprawa jak je z 2-3 razy wypralam i wysuszylam w suszarce..troche sie zbiegly i lepiej leza.
Ale ogolnie zasada jest taka w przypadku wszystkich dresiakow na ktore trafilam . Jak w pupie fajne to znowu dosc krotkie nogawki i jak siada to mu lydki widac :-)))))
Moze te 98 sa jeszcze szyte na pampersowe dzieci.... a wiadomo bez pampersa w pupie luzniej :-)))))



edit: a pamietam na wiosne trafilam w decathlonie na takie cieniutki spodnie dresowe... z cieniutkiej bawelny ..takie jak leginsy...troszke elastyczne ...i one lezaly fajnie.....nie byly drogie bo po 7€ jakos wiec taniej niz H&M bo u ans to w przeliczniku 7.90€
 
Ostatnia edycja:
reklama
bali a może zapytaj 'darczyńcę':-D gdzie kupił?
strega primigi to włoska firma chyba? Orientujesz się mniej więcej jakie tam są ceny? Sama bym się skusiła, bo u nas tragedia z dresami. Mam 2 pary idealnych z nike, ale one też spadkowe. A dres nike ok. 200 zł:baffled:
 
Dresy w HMie polecam te dziewczęce. Są duzo szczuplejsze i nie wisza na pupie, a kolorystyka pokrywa się częsciowo z chłopięcą. Wiem, bo kupowałam te z dzialu dziewczęcego i te z chłopięcego i są calkiem inaczej szyte. Poza tym polecam dresiaki z Bresy Plus, Są z ekstra fajnego materiału i szczupłe. Tylko cena beznadziejna... koło 60 zł za spodnie, po promocji - 30-40 zł ale na promocjach ciezko trafic na rozmiar 104.
 
bali a może zapytaj 'darczyńcę':-D gdzie kupił?
strega primigi to włoska firma chyba? Orientujesz się mniej więcej jakie tam są ceny? Sama bym się skusiła, bo u nas tragedia z dresami. Mam 2 pary idealnych z nike, ale one też spadkowe. A dres nike ok. 200 zł:baffled:

ja ososbiscie nie spotkalam sie z kolekcja ubran z primigi...tylko buty ..ale najwidoczniej nie ma sklepu w mojej okolicy..ale w necie jest cos

Abbigliamento Autunno Inverno 2012 2/2
ale cen brak wiec nawet nie wiem ile kosztuja ... ale sadzac po katalogu to sporo. pewnie polka cenowa cos jak Geox czyli dres/ komplet pewnie z 40-50€
http://issuu.com/jservice/docs/catalogo_primigi?mode=window&backgroundColor=#cccccc
 
Ostatnia edycja:
Jak najbardziej moze to byc to Primigi. Prawdopodobnie wczesniejsze kolekcje mialy wiecej ubran dresowych ...bo w tym katalogu widze tylkoe jakies jedne spodnie a reszta jest bardziej elegancka.
W Lombardii jest tych sklepow 3 na krzyz...o dziwo jeden w miejscowosci obok ..ale sadzac po adresie nigdy sie w te okolice nie zapuscilam wiec po prostu w niem nie bylam.
 
noo wlasnie dziwwzcyny na jakim dziale kupujecie z zarze do 36 m-cy czy juz wieksze rozmiarowki?

bo na tych wiekszych jest 3-4 lata i za duze na Ole ,chociaz zalezy co sie chce

Just
masz racje na wiekszym dziale juz ceny wyzsze ale plus taki ze moge miec z Ola te same ciuchy :-D;-)ona 3-4 a ja na 164 cm he he
 
Agulam bluzy czy tshirty kupowałam już wiosną na większym dziale (2-3 lata), jakoś od października kupuję też dresy czy spodnie. Te 24-36 mies są meeega szerokie w pasie i pupie. Mój Karol owinąłby się nimi dwa razy dookoła.
 
agulam ja kupuje Nadii w zarze rozmiar 24-36, 2-3 też jest dobry.Nadia jest średniego wzrostu i szczupła ;-) Ten rozmiar 2-3 nie wszedzie jest dostepny,ostatnio byłam w "porcie" w Łodzi i powiedzieli mi,że tego rozmiaru w ogóle nie sprowadzają,bo im nie schodzi,więc na drugim dziale mają od rozmiaru 3-4.Ale nie wiem jak jest w innych miastach,
a chciałam jej kupić takie spodnie,ale najpierw chciałam je obejrzeć w realu i straciłam,bo tam nie było tej rozmiarówki,a online już nie sa dostepne w tym rozmiarze :-(
JEANSY Z PRZETARCIAMI I ĆWIEKAMI - Spodnie - DZIEWCZYNKA - Dzieci - Nowa kolekcja - ZARA Poland
 
reklama
Ooo, ślicznie te spodnie Agnieszka!

ja tez mam właśnie wrażenie, ze ta rozmiarowka 24-36 i 2-3 lata są zupełnie rożne, a przecież powinny być takie same? Nie kumam tego założenia.
 
Do góry