reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

to łóżeczko jest po synkach mojej kuzynki - wcale nie zniszczone :tak: właśnie też myślałam o jakiejś półeczce - tak jak piszesz Madzia - żeby mieć akcesoria pod ręką - będzie trzeba przemyśleć sprawę i coś kupić :tak:
 
reklama
jesli chodzi o wyreczko dla maluszka to juz mamy lozeczko po starszym synku teraz czeka nas za to zalup lozeczka dla starszaka
lozeczko rozklada sie na taki maly tapczanik i juz pare miesiecy temu zlozylam lozeczko ,zeby mlody mogl sie przyzwyczaic do spania w zwyklym wyrku
pozozstanei zakup lozka dla starszaka
ale o takiej poleczce tez musze pomyslec
z synkiem nie kupilam sobie takiej i zalowalam bo kregoslup cierpial
mysle jeszcze o zakupie takiego zastawu z wanienka
w zasadzie to chyab stojak z wanienka


ale narazie to tylko o tym mysle bo jeszcze nic nawet nei szukalam:szok:
 
Mamjakty naprawdę sliczna ta karuzela, jak mam podobna tylko ze zwierztkami kupiłam zeszłym tygodniu w komisie dzieciacym za 85zł. Widziałam tez tam Sliczny wózek za 600zł bordowy z motywami kwiatowymi, jak upewnie sie ze będę miała dziewcznkę to mozliwe ze sie na niego skuszę:)
 
Wczoraj maz przyniosl mi z piwnicy ubranka po Michasiu. Do rozmiaru 68.

bagazetg8.jpg


Myslicie ze musze cos dokupic?

P.s. mam co robic na zwolnieniu bo w piatek zamiast odpoczywac poprasowalam wszystko co mialam w domu..
 
reklama
Do góry