reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

z tymi szafami też mam problem :-( co jakiś czas robię porządki w szafkach w naszym pokoiku i część rzeczy na strych wynoszę - już jest cały zapchany :baffled: ostatnio jak robiliśmy porządki w pokoju, gdzie będziemy spać z małą to też kilka pudeł z rzeczami na strychu wylądowało :-( mam nadzieję, że w nowym domku będzie więcej przestrzeni :tak:
 
reklama
Melulu świetna szafa..!
JA to do pokoju Maleństwa kupiłam na razie komodę..i całkowicie nie widzę tego że mam się w niej pomieścić..
W sumie też nie jesteśmy długo od remontu..ale wszystkie szafy...zajęte...nawet na szafach pudełka z ikea i wszystko pełne po same brzegi..chyba muszę się wziąć za porządki i to takie generalne!
 
Co do ilosci szaf, to teraz nie narzekam. W czerwcu mielismy maly remoncik szafowy. Zrobilismy sobie minigarderobe- tak gdzies z 3m w miejscu, gdzie byla niewykorzyastana wneka pokojowa, no i szafe narozną w drugim pokoju- podzielona na 3 czesci( u gory 2 polki na posciel, reczniki i scierki, po srodku 4 półki dla malego i na dole 2 półki na rzeczy dla zwierzakow).Poza tym kupilismy dla malego razem z lozeczkiem komode z 4 duzymi szufladami, wiec miejsca dla niego mamy sporo. Jak kiedys bedzie mi sie chcialo zdjecia zrobic, to je tu wstawie :-)Mi sie marzy taka garderoba w ksztalcie malego pokoju, obowiazkowo z oknem. Tylko ze w naszym M2 to nierealne.
 
Melulu - zazdroszczę takiej ilości wolnego miejsca !!!
łaaaa ... też bym tak chciała.

ja wczoraj wzięłam się za porządek w swoich ciuchach i postanowiłam, że muszę trochę powywalać, bo obrastam ubraniami, a najwięcej mam tych nienoszonych, co to szkoda wywalić, a leżą od trzech-czterech lat poskładane na dnie kupki.
nie za wiele to mi pomoże, bo ogólnie, mimo dość dużego mieszkania, mamy mało miejsc do chowania ciuchów :baffled:
ale może mi się chociaż jedna półka zwolni ...........
 
Celinko koniecznie pochwal się zdjęciami!!:tak:Taka garderoba albo szafa we wnęce to moje marzenie:sorry2:Być może kiedys się dorobię...:-(ale póki co nawet własnego kąta nie mam:frown:
 
MELULU swietna szafa!! na pewno sie szybciutko zapełni:))A ja wczoraj z mamą wybrałam się zapytać o zamowienie naszego Mutsego 4 Riderka i na szczescie u mnie w sklepie moge zamowic z jedą szprycha i tez nowa kolekcje Team! i zdcydowalismy ze jednak wezmiemy w jednym koloze wszysko czyli team red:)Kupilam tez lozeczko, posciel, materacyk, smoczki, noi kombinezonik mi kupila babcia!! wkleje wszystko jak bede miala chwilke!!
 
Melulu szafa bomba!!!!!!!!!!!!!!!!!! super

ja co jakiś czas wchodzę w szafy i robię czystki. Przez to nic nie chomikuje. Mi się marzy nowa szafa z lustrem na przedpokoju bo teraz mamy taką starą ale może kiedyś to zrealizujemy.
 
A my wybraliśmy taki wózeczek dla naszej Niuni - czerwoniutki.
 

Załączniki

  • teutonia-08_Fun+k+Citi_[1].jpg
    teutonia-08_Fun+k+Citi_[1].jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 36
  • Fun_3315_Rad50[1].jpg
    Fun_3315_Rad50[1].jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 27
reklama
Mam pytanko do doświadczonych mam:)
Jak to jest z tą pościelą na początku, czy od razu przykrywa się dziecko kołderką, czy lepiej żeby spało w rożku albo śpiworku? Dzieci podobno moga skopać kołedrkę i zarzucić sobie ją na bużkę. Słyszałam że lepiej na początek śpiworek lub rożek.
Spiworek taki mam na myśli:
 

Załączniki

  • spiworek%20sun%20flower%20orange[1].jpg
    spiworek%20sun%20flower%20orange[1].jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 27
Do góry