reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy styczniówek 2009

Mój to pedancik wszystkop musi byc wyprasowane.. u mnie zresta też Nie wyobrażam sobie wyjsc z domu w wygniecionych ciuchach.. Ale jesli chodzi o prasowanie to częsciej robi to moj mąz niz ja od chwili kiedy urodziła sie Julka..
 
reklama
Mój sobie nie prasuje, chyba że puszczę mega focha. Ale ja tez nie prasuje, więc często chodzi w gniotach. Trudno, mamy strasznie ciężką deskę do prasowania i mało miejsca, jak mi rozłozy i przygotuje moge podprasowac. Jutro idzie do roboty, mam nadzieję że ma w czym :-p.

Ja zaraz powinnam puscic pranie, ale tym razem nasze. Jutro wody nie ma, więc tylko suszenie wchodzi w grę. Kocyki uprane, strasznie mi sie podobają, takie słodziaki :-).

A z zakupów to doszły wreszcie bokserki dla Tomka, teraz opis bedzie miał co gryźc :-p.
 
W weekend mam tesciowa w odwiedzinach,przyjezdza z zakupkami dla malusiego...
juz sie nie moge doczekac co ona mi tam ladnego pokupowala:-)
Szafka Alexa zaczyna robic sie mala ,a ma 3 duze szuflady
 
A ja po przeprowadzce mam w domu teraz mnóstwo pustych szaf... Ciekawa jestem, kiedy się zapełnią, bo nie wątpię, że to nastąpi szybciej, niż się spodziewam ;-)
Np. taka - 80cm głębokości!!!
szafaep6.jpg
 
Melulu
też chcę mieć tyle miejsca w szafkach co ty!!:rofl2:
super masz, posegregujesz sobie wszystko ładnie-bardzo ci zazdroszczę, ja do córeczki pokoju kupiłam tylko małą komódkę z przebierakiem i szafę ale pomimo tego że wszystko dla niej już mam to po prostu nie ma gdzie skarpetki wcisnąć tak napchane.rzeczy są małe więc zajmują mało miejsca a co będzie jak podrośnie-chyba czeka mnie wymiana mebelków za roczek:baffled:
ostatni znajomi przynieśli kilka śpiworków i ubranek na 6-12 m-cy,to już trzymam kompletnie w innej partii domku:tak:
 
reklama
Z tymi szafami to faktycznie jest przechlapane! My mamy w sypialni taką wielką na całą ścianę i komodę na cztery szuflady i teraz ledwo co się mieszczę, a co będzie jak już wszystko kupię dla Dzidzi i posegreguję to co już mam... No nie wiem jakoś tego nie widzę:szok:
Dlatego Melulu masz powód do prawdziwej radości:tak::happy: Szafa suuuuper!
 
Do góry