reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy

reklama
zanplo-moja znajoma, której córeczka ma hulajnogę, radziła, aby z tyłu było jedno kółko. Dziecko odbijając się nogą ma posiniaczone kostki od tych dwóch odstających kółek. No ale ja tego nie potwierdzę, bo my nadal jesteśmy na etapie wyboru hulajnogi :-)
 
Problem wyboru rozwiązany, mąż był na wizycie u okulisty w Lublinie i przy okazji kupił hulajnoge bo się nie mógł powstrzymać, Trzy kółka, ale te z tyłu bardzo blisko siebie, Maja juz wypróbowala i daje rade :-), noga sie nie obija, więc to pewnie zależy od ułożenia tych kółek. Reakcja Mai dzisiaj rano " ale jestem szczęśliwa!!!" dla tych słow warto było kupić :-D. Zresztą Panie w przedszkolu ją bardzo chwalą to jej się należało.
 
Dziewczyny proszę o rade, mój synek szybko zrezygnował z wózeczka i teraz chciałabym sprzedać wózek (silver cross dazzle) a kupić mu rowerek taki bez pedałów, czy macie lub miałyście takie cudo? Może podpowiecie na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, bo na allegro jest taki wybór, że głupieję.
 
Moje dziecko wyrasta mi normalnie ze wszytskich rzeczy pomalu....a do przedszkola musze mu zrobic zapas :)
gdzie najczesciej kupujecie ciuszki dla dzieciakow?
 
Pyciolku-ja kupuję w Pepco, bo jest bardzo tanio. Czasami kupuje też w HM i CA, ale to już rzadziej :-)

madiulek1-niestety nie pomogę, bo my nie mamy takiego rowerka :-)
 
reklama
My mamy taki rower. Przede wszystkim nalezy brać pod uwagę rozmiar tzn. wysokość rowerka.
Mój synek jest dosyć wysoki jak na swój wiek, więc kupiliśmy mu trochę większy tzn. przeznaczony wiekowo dla starszych dzieci. Ale są tez takie zupełnie malutkie. My mamy zwykły, najzwyklejszy i się sprawdza. Wiem, że sa również takie z takim jakby podnóżkiem jak mają skutery, ale nie wiem jak to się sprawdza. Ogólnie syn bardzo zadowolony. :-)
 
Do góry