reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy:-)

Ja wzięłam kosmetyki z babydream. Nie są drogie, a mają dobrą opinię wiec nawet jak małego uczyła to nie będzie mi szkoda. Tyle ile wydalam na zel, balsam, krem ochronny na pupę tyle ile bym dała za jedną z tych rzeczy z nivea ;) ale takim małym słodkim bobasem pachną

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi w ogóle nie będzie szkoda jak co bo sama często dla siebie babydream kupowałam więc nie ma jak się zmarnować :D dzięki za foto tych chusteczek :)))
 
Emol no i te rzeczy z nivei często są gorsze dużo jakościowo niż tamte zwykle z rossmana :) wiec same plusy.

Pumelova właśnie o nie mi chodziło :)
 
i ja sie w koncu przełamałam i pierwsze zakupy poczynione...
Duzo rzeczy mamy po pierwszej córce...wiec tym razem musze kupic zdecydowanie mnie ...ale kupuje to co mi sie podoba...
wiec zamówiłam kocyk:
Link do: Kocyk S CottonClassic 75x90cm Kremowa beza – ColorStories
i do tego...
Link do: Pieluszki bambusowo-muślinowe 55x60cm 2szt Floral&Dots róż – ColorStories

jutro planujemy wyjazd do sklpów poogladac jeszcze posciel do łozeczka - chce 1 komplet z ochraniaczem, potrzbuje rozek i pileuszki tetrowe ...ale to myśle ze z materhood ogarnę :)

No i bedzie trzeba kupic płyn do prania ;) i zabrać sie za pranie ubranke ...bo wiekszosc z Was juz w pełni gotowa
 
Nika999, Katja. - ja tez rozważam zakup chicco next to me dream....tylko mam nadzieje ze uda mi sie go jeszcze obejrzeć na żywo ....
Myślę ze chyba nie powinno być pozniej problemu z odsprzedażą :)
 
Nika999, Katja. - ja tez rozważam zakup chicco next to me dream....tylko mam nadzieje ze uda mi sie go jeszcze obejrzeć na żywo ....
Myślę ze chyba nie powinno być pozniej problemu z odsprzedażą :)
Wlasnie widzialam na fb chicco ze pelno mam pyta o ten model, doszly mnie sluchy ze na "babyshower" mam dostac to lozeczko jako prezent skladkowy- ciesze sie bo wyprawke wlasciwie mam i kolejne spioszki czy kocyki mi nie potrzebne, a tu jak 10 osob sie zlozy to super. Ja tez nie widzialam niestety na zywo u mnie w okolicy nie ma :(
 
Jenny cudny kocyk :) przypomina te od Maziajki Le Pampuch :) może się szarpnę na taki ale obecnie już mam 3 kocyki to chyba styknie :D

do tej pory nie planowałam kupić, ale chciałabym jednak mieć od początku chociaż na część łóżeczka ochraniacz - polecacie sklep/użytkownika allegro? dużo już przejrzałam ale szukam w odcieniach ecru/beżu więc nie jest łatwo ;)
 
Cześć!
Może któraś w Was potrzebuje jeszcze spodni z pasem pod brzuszek - super na cieplejsze dni. Są z cienkiego materiału

Link do: NEW LOOK MATERNITY spodnie ciazowe WIOSNA LATO

5d7c01d34d429b8b2cc460c6fab7
 
Lilith płacimy za markę, logo. A za sam skład bardzo mało.

Jenny84 poszukaj na allegro pieluch, ochraniaczy, pościel... oni mają popodpisywane umowy np z materhood ale nie mają czynszu, pracowników wiec i marżę mają niższą wiec i ceny niższe.


Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry