reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zamartwica - niedotlenienie mózgu

tez sie zastanawiam jak to bedzie jak juz zabek bedzie sie przebijal :baffled: mam nadzieje ze w jeden dzien sie przebije i bedzie po bolu i problemie ;-)
 
reklama
wczoraj byłam na EKG z Nikolą i wykazało jakieś zmiany w serduszku. lekarka mówi że to może nie byc nic groźnego ale lepiej zrobić ECHO serca bo wtedy będzie wszystko jasne. umówiłam się prywatnie bo państwowo długo trzeba czekac. mam nadzieję ze wszystko ok.
 
lepiej sprawdzic i miec pewnosc :tak:;-)

jak lezalam na sali poporodowej to tam byla taka dziewczynka u ktorej wykryto szmery w sercu i zatrzymali ja na obserwacjach i jeszcze wyslali do sasiedniego szpitala na obserwacje i w sumie ta mala z mama po porodzie dwa tygodnie spedzily w szpitalu :dry: co bylo z nimi dalej to nie wiem, bo mnie juz wypisali do domu a one nadal tam zostaly :cool:

dzis ide na szczepienie :tak: juz trzecie z kolei i mam nadzieje ze maluszek spokojnie to zniesie bo chcemy na weekend wyjechac do rodziny na wies :tak:
 
No my tez w tenweekend wyjeżdzamy na wies 3 szczepienie mam we wrześniu. martwie sie tym serduszkiem ale lekarka mnie uspokaja że to raczej nic złego.
 
w sobote wyszły dwa zabki na dole dla Nikoli. Na szczęscie obyło sie bez krzyku. zauważyłam przypadkiem jak smarowałam dziąsełka. Ale to wspaniały widok. Tylko dziwi mnie że tak szybko. przecież ona ma dopiero 5 misiecy. Ale słyszałam ze rodza sie z zabkami to co tu mówic.
 
mnie lekarka zapowiedziala ze na zabki dlugo poczekamy ;-) za to wiecej przespanych nocy nas czeka nim zaczna wychodzic :tak: od piatku gdy maly byl szczepiony bardzo duzo spi i w nocy tez :tak: zasypia o 20 a budzi sie dopiero ok 3 na herbatke a na jedzenie o 6 :-)

szczepienie trzecie znosi dosc dobrze :tak:jest senny tylko rano nie ma apetytu za to nadrabia wieczorami gdzie je co 2h :-p
 
Ciekawe jak u nas z tym 3 szczepieniem będzie. my na sen Nikoli też nie narzekamy. bo zasypia 20 i do rana do 7. a w tamtym tygodniu to jak zasneła o 17 to i kąpanie przespała i spała do 6:30 rano. ja wczoraj wziełam łyżeczke karmić Nikolke i mi tak o te zęby się obiła a ona w śmiech. te zęby to nic ciekawe jak trzonowe zniesie.
 
z tym ze my mamy opuznione szczepienia i na trzeciej wizycie dopiero nadrabiamy zaleglosci z wizyty drugiej :tak: wiec u was moze byc inaczej po szczepieniu jak mala bedzie zaszczepiona np na zoltaczke albo WZW, albo tez pneumo, lub rota...zalezy co jej wybierzesz :tak:

moj przy karmieniu gryzie lyzeczke bo ma gumowa i strasznie go cieszy takie zucie :tak: oby nie byl bardzo marudny jak mu te zabki beda wychodzic :nerd: bo niektore dzieci to przez kilka dni spac nie moga i sa nie do zniesienia :-p
 
No ona będzie miała teraz ta 3 obowiązkowa. ja na pneumo i rota nie szczepię.

Słyszałam właśnie że dzieci czasami tak sie męcza przy zabkowaniu że masakra ale wiadomo trzeba to przejść.
 
reklama
ja szczepilam na rota a na pneumo moze za rok na razie ne mam kasy :dry:

w ostatnich dniach moj przestal byc marudny i ladnie spi w nocy :tak:z malyi przerwami mozemy spac do 7-8h ;-) mama nadzieje ze zniesie spokojnie zabkowanie :baffled:
 
Do góry