reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

** Zamknięty **

Sylwia chodzi o to, że się tak nie da bo albo całość jest zamknięta albo nie.. a po prostu chciałyśmy mieć wszystkie tematy razem w "kupie" żeby tego nie szukać i żeby nie było zamieszania dlatego zostało to przeniesione.. ciężko komuś jest wchodzić i tu i tam i szukać..
Jest tyle for do wyboru i na necie można znaleźć bardzo dużo informacji na temat zakupów dla dzieci itd.. my w sumie tam dużo nie pisałyśmy..
I to jest każdego decyzja czy chce iść na L4 czy nie i naciąganie państwa na zasiłek jak to napisałaś jest śmieszne..

Temat jest założony jak ktoś będzie chciał pisać niech pisze..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sylwia czyli w twoim mniemaniu wszystkie ktore jestesmy na L4 to naciagamy panstwo na zasilek tak? Sorry ale dla mnie zdrowie i zycie mojego dziecka jest najwazniejsze i zadna praca nie bylaby warta narazania mego synka na jakiekolwiek komplikacje a skoro jestes taka zapracowana to znaczy ze nie masz czasu na czytanie forum a tematy zakupow dla maluszka itd jest w kazdym innym watku nie tylko marcowym....
 
ja jeszcze raz podkreślam, że o dostęp do zamkniętego nie prosiłam, tylko nie podobało mi się to, że całkowicie zniknął wątek ogólny marcowe mamusie, gdzie po każdej wizycie dzieliłam się informacjami na temat rozwoju mojego maluszka, moja siostra też jest na tym forum i dziewczyny miały tam wątek mamy ogólnie i mamy prywatnie i tyle... o to mi chodziło, to jest moje zdanie... a to czy ktoś mnie kojarzy czy nie mało mnie to interesuje... to jest forum ogólne i ogólne informacje powinny zostać dostępne dla pozostałych, ogólne podkreślam, nie prywatne...
 
reklama
Do góry