reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaparcia

K.A

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
31 Grudzień 2019
Postów
143
Witam,
Moja 2 miesięczna córka od 3 dni nie robi kupy. Zaczęła robić rzadziej odkąd wprowadziłam karmienie mieszane. Jeśli dzisiaj nie zrobi to będzie 4 dzień. Zaczynam się martwic? Czy to normalne? Nie widze, aby bolał ja brzuch
 
reklama
Jesli nie ma dolegliwosci typu napinanie sie, twardy brzuszek, trudnosci przy oddawaniu gazow, dziecko jest spokojne itp to nie musisz sie martwic, dzieci na kp moga kupki nie robic do 2 tygodni, przy karmieniu mieszanym nie wiem, u nas na piersi bylo max 11 dni, innymi razami raz na tydzien itp, dopiero pozniej przy rozszerzaniu diety kupka sie wyregulowala na 2x dziennie
 
Do góry