reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Hanah widze ze urodzinki super:-)Tort piekny.zastanawiam sie czy te masy na wierzchu sa bardzo slodkie.Chcoialam taki kupic tu ale juz jadlam i sam cukier byl:sorry:ale efekt zabujczy robia:tak:
Ile ona ma wlosow:szok::szok:boshh a my tacy lysi:sorry:
 
reklama
Cosmo rewelacja:tak::-)
Hannah jaka Hania zadowolona z prezentów, a powiedz gdzie można kupić taki zestaw z kotulcem (hello kitty), bo Miśka uwielbia kitty i dostała co prawda szklankę, miseczke i talerzyk z kitty, ale taki zestawik na herbatki jest rewelacyjny:tak:
Kwiateczek odnosnie tortu, to ja w tamtym roku zamówiłam dla Miśki identyczny i rzeczywiście strasznie słodki, przez co nie da się go duzo zjeść. Teraz były torty na bazie śmietany i efekt taki, że chyba przesadziłam z ilością:zawstydzona/y:

A teraz troche urodzinowej Miski u moich rodziców i u drugiej babci, gdzie były jeszcze dwie prababcie i o miesiac starszy adorator Kubuś;-)
 

Załączniki

  • DSC_0803.jpg
    DSC_0803.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 36
  • DSC_0839.jpg
    DSC_0839.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC_0814.jpg
    DSC_0814.jpg
    56,1 KB · Wyświetleń: 40
  • DSC_0808.jpg
    DSC_0808.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC_0817.jpg
    DSC_0817.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 34
  • DSC_0826.jpg
    DSC_0826.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 39
  • DSC_0821.jpg
    DSC_0821.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC_0832.jpg
    DSC_0832.jpg
    36,8 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC_0836.jpg
    DSC_0836.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 43
[Hannah jaka Hania zadowolona z prezentów, a powiedz gdzie można kupić taki zestaw z kotulcem (hello kitty), bo Miśka uwielbia kitty i dostała co prawda szklankę, miseczke i talerzyk z kitty, ale taki zestawik na herbatki jest rewelacyjny:tak:
Kwiateczek odnosnie tortu, to ja w tamtym roku zamówiłam dla Miśki identyczny i rzeczywiście strasznie słodki, przez co nie da się go duzo zjeść. Teraz były torty na bazie śmietany i efekt taki, że chyba przesadziłam z ilością:zawstydzona/y:
Ten kuferek dostała od cioci, także jak ją spotkam zapytam gdzie go nabyła. W nim są 2 talerzyki, 4 kubeczki, 2 komplety sztućców, garnuszek, chochelka, papryczka, dynia, pieczarki, ciastko, serduszko i coś co przypomina chyba jajeczko.
A tort w środu miał nadzienie coockies także wszyscy sie zajadali i nikt nie narzekał na słodką masę. Tylko ja i teściowa ją zostawiłyśmy bo rzeczywiście sam cukier.
Keyko u was też "balety" widać że udane! :-) A jak się spodobała hulajnoga? Zastanawiam się czy nie kupić na jej imieniny.
 
Hannah hulajnoga jest prezentem nr 1 od dwóch tyg. bo wtedy ją dostała od kuzynki M z Warszawy. Jest stabilna i Miśka ładnie na niej jeździ w miarę swoich sił. Dostała też na spółkę od ojca M i ode mnie rowerek, który widać na balkonie. Na razie siedzi na nim majestatycznie, ale myślę że niedługo zacznie na nim jeździć ( ja jeździłam na takim jak miałam 2,5 roku).
A za info o kuferku będę wdzięczna, bo też myślę o kupnie prezentu na imieniny- dobrze że wybrałam 6.07 a nie 6.06:sorry2:
 
Hannah ale imprezka:-)A filiżanki the best:-D
Keyko Miska zadowolona:-)

To i ja cos wstawie choć rzadko tu zaglądam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ur.jpgzzz.jpgzzz2.jpg
 
Ha-NN-aH no widać ze imprezka udana

keyko Twoja córcia jest poprostu bomba te włosy no i wogole ślicznota

mamita śliczna córcie a jaka wesołą ... i duża !! teraz tak inaczej bo masz w avatarze zdjecie jak była malutka. Ale chyba jest podobna do Ciebie bardzo

Dotkass masz słodkiego pieska.. to zdjecie u Ciebie w domu ? podobaja mi sie ciemne panele i terakota.
 
Ha-nn-ah uwielbiam Twoje zdjęcia! Tylko nie wiadomo kogo w pierwszej kolejności komplementować bo aż 3 super laski.
Hania ma suuuper włoski :tak:

keyko Miśka jest czadowaa, jej to pewnie nigdy ten słodki uśmiech nie schodzi z buźki co?

mamita pokazuj Zuzię częściej :tak:
 
reklama
Wiki, tak u nas w domu, terakota w kuchni, kurcze muszę wreszcie się zebrać i popstrykać fotki w domku, żeby Wam pokazać jaki odmieniony :-)

Dzieciaczki super, bez wyjątku

Ha-NN-aH...ach...nie korć mnie ;-)
 
Do góry