reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
Ja dziś sobie kupiłam pas ciążowy medeli.. niech szybko przysyłają! Jak nie pomoże to kupię ortopedyczny, całkiem mi sie rozeszły te mięsnie, wszystki kichy mi pośrodku wyłażą już nie moge się doczekac wizyty mam nadzieje że tym razem mi coś powiedzą i porodzą
 
Cat - widziałam takie pasy w "M jak mama" bodajże. Myślę, że na twój problem mogą pomóc.

Dziewczyny, a co myślicie o pasach poporodowych? Warto kupić? Mi po pierwszej ciąży został flaczek, jeszcze kilka miesięcy po porodzie wyglądałam jakbym była w ciąży. Stosowała to któraś z was? Pomogło się wchłonąć brzusiowi szybciej?
 
Huuraaa, będziesz zadowolona z fioletowej w kropki. Ja ją mam (jeszcze z czasów nie-ciążowych) i baaardzo ją lubiłam. Jest elegancka i jednocześnie dziewczęca.
 
Huuraaa, będziesz zadowolona z fioletowej w kropki. Ja ją mam (jeszcze z czasów nie-ciążowych) i baaardzo ją lubiłam. Jest elegancka i jednocześnie dziewczęca.
To faaajnie :) Już leży w domu, mężuś dziś odebrał paczkę od sąsiadów (wczoraj przyszła, i nie dali znać). Pisał mi że bardzo ładna, więc już się nie mogę doczekać.
 
No to i ja w końcu w ciążówkę uderzyłam. Wybrałam taką, że kiedys jako w nieciążówce Gosiak będzie mogła sobie chodzić.
3138606344
 
No jasne, że w niej pobiegasz. Wygląda jak normalna sukienka, a brzuszkiem jej nie rozciągniesz, bo jest w klosz! Super!
Czekam na trzy paczki z ciuchami. Mam ważną uroczystość w weekend 13-14.04 i potrzebuję dwóch sukienek. To też trochę pretekst ;-) ... mam nadzieję, że pogoda dopisze. Że będzie już ładniej.
 
reklama
Do góry