reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

Coleta - podobno to jakies specjalne ataki na serwery allegro.
Zdradzę - że ja swoje buty wygrywałam dwa wieczory z rzędu i ciagle allegro przedłużało aukcje na kolejny dzień. W końcu dogadałam się ze sprzedającą, że zamknie aukcję i mam buciki :-) (ja mam fioła na punkcie butów)
 
reklama
Misia, ta też jestem butomaniaczką, szczególnie kocham szpilki, wolę nie liczyć ile par mam w szafie i ubolewam, że już raczej czas się na baleriny przestawiać. Choć kozaki mam na obcasie i nadal je użytkuję ;) Pomimo rwy, która na szczęście już popuszcza!!!
 
Ostatnia edycja:
:-) Kota, ja mam zawsze bagażnik pełen butów, bo mi się w domu nie mieszczą :-) Prowadzę w płaskich i mam pełen zestaw w aucie.
Co do butów - wczoraj odkryłam, że wszystkie sa już za małe. Znaczy się puchną mi już nogi. Kurczę, Ale się cieszę - ubrałam dziś leginsy ciążowe xl i spadły ze mnie. Niby przytyłam 10 kg, ale chyba jednak nie wszystko poszło mi w pupę :-)
 
Ja sprzedawałam ostatnio samochód i nie mam żadnego. Mam mega problem w domu, bo wszystkie musiały sobie poszukać miejsc w szafach :-)

Aniu - ja mam juz 74 kg... Ja mam leginsy gap - może xl amerykańskie jest większe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny używa któraś pas ciążowy? taki podtzrymujący brzuch, odciażający plecy? ja się zastanawiam, bo co raz częściej nie dość że plecy to mnie brzuch strasznie ciągnie i chyba od tego ten dziwny ból wokół pępka...
 
reklama
Do góry