reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdrowie i uroda lipcowych mam :)

reklama
Dziewczyny - help!

Któraś z was dostała od lekarza pozwolenie na używanie lactulosum albo czegoś w ten deseń na zaparcia? Wizytę mam za trzy tygodnie a pojawił się i u mnie ten problem... Co polecacie, bo ewaq już nie chcę więcej brać.
 
Dziewczyny - help!

Któraś z was dostała od lekarza pozwolenie na używanie lactulosum albo czegoś w ten deseń na zaparcia? Wizytę mam za trzy tygodnie a pojawił się i u mnie ten problem... Co polecacie, bo ewaq już nie chcę więcej brać.
Spróbuj z kiwi na czczo i wodą, a z leków to polecam czopki glicerynowe, ale pediatrycznę- są łagodniejsze.....
 
Czopki już sprawdzone, pomagają ale strasznie boleśnie, bo mam zatwardzenia jeszcze koszmarne. Szukam czegoś "rozluźniającego", bo jak tak dalej pójdzie to jak nic hemoroidy gwarantowane :zawstydzona/y::baffled:
Ależ temat na niedzielny poranek wynalazłam :-p:-D
 
Czopki już sprawdzone, pomagają ale strasznie boleśnie, bo mam zatwardzenia jeszcze koszmarne. Szukam czegoś "rozluźniającego", bo jak tak dalej pójdzie to jak nic hemoroidy gwarantowane :zawstydzona/y::baffled:
Ależ temat na niedzielny poranek wynalazłam :-p:-D
Ja zawsze tylko czopki...a może codziennie zalej wieczoem kilka śliwek suszonych wodą i odstaw na noc, rano to wszystko zjedz i wypij.........co do Lactulozy to ja sie nie wypowiem, bo nie wiem czy można w ciąży.....w ogóle jej nie lubię jako leku.....;-)
 
mi lekarz pozowlil na lactulose-ten syropek-oczywiscie w sytuacjach awaryjnych a nie na codzien-i dziala, a z naturalnych a super skutecznych srodkow polecam sok z suszonych kalifornijskich sliwek do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia czy na jakichs dietowych regalaw w wiekszych sklepach-tylko jesli chodzi o ten sok to u mnie wystarcza 2 lyzki stolowe a nie tyle ile zalecaja na butelce.
 
dziewczyny uważajcie z tymi syropkami przeczyszczjącymi, bo mogą wywołać skurcze porodowe! przecież lewatywę przed porodem robi się m.in. ze względu na to, że jest super naturalnym środkiem naskurczowym, więc ostrożnie.

mi pomagają jabłka, codziennie zjadam co najmniej jedno, bardzo mam na nie ochotę. poza tym kiedyś już pisałam, śliwki! rewelacja, mały słoiczek Hipp dla dzieci ze śliwką i po godzince spokojnie lecicie do kibelka :))
 
Ja polecam czopki glicerynowe. Po syropie lactulosum wymiotuję i mi słabo i źle - jakoś dziwnie na mnie działa. A z naturalnych metod - pomaga zjedzenie jabłka lub dwóch na wieczór, albo poł godziny przed śniadaniem. Działa. No i od czasu do czasu owsianka na mleku na śniadanie, chlebek pełnoziarnisty (najlepiej pumpernikiel), śliwki suszone...
 
reklama
Do góry