reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

wesolutka pisze:
Alez to nasze forum malo dynamiczne  ;) Agutka a pod czyja opieka jestes?

Doktorek Lach - niezle pokrecony. :p Wczesniej byl Rut,ale niestety on przyjmuje tylko prywatnie,a ja nie jestem w stanie tyyyyylu pieniazkow wylozyc na wizyty u niego... Maja gabinet na Podgornej,zaraz kolo szpitala. ;)

Pozdrawiam. :)
 
reklama
Ja ja na usg chodziłam to rzepka tego sprzętu nie miał i nie sądze by miał teraz???moze się mylę
a gdzie indziej to mi sie nie chciało jechac,a ty wesolutka byłaś ??? i jak wrazenia
 
agutkaZG pisze:
I dalej nic nie wiadomo,gdze te usg sie znajduje... :(

Juz wiadomo. :D Dzis wlasnie sie dowiedzialam,ze u mnie na osiedlu pan doktor takie ma,hihi. :D Tylko o cene jeszcze sie nie dowiedzialam,bo nie moge sie dodzwonic,ale bede dzwonic uparcie. :D
 
wesolutka co u ciebie napewno już urodziłaś pochwal sie maleństwem ;D
szukałam Ciebie na majowych mamach ale tam nic nie widzę
i jak wrazenia  :)
 
reklama
Do góry