reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zielona Góra i okolice

Ale wy zasuwacie z klikaniem dzisiaj:-D Jak ja jestem to wtedy was nie ma, a jak mnie nie ma to tutaj gorąco:tak:
Wypiłam piwko, zjadłam tortillę a teraz już jestem w piżamce i idę spanko bo rano do pracy:-(
A niania to tylko chwilowo jest u mnie, mama przyjechała na 2 tygodnie więc trzeba trochę wykorzystać sytuację że mogę wyjść z domu. Nawet jeżeli mają to być 3 piętra niżej:-D ważne że mogę wyjść sama bez dziecka, na luzie pogadać i się pośmiać. I wiem że mała jest w domu i wszystko jest ok:-)
Kurcze a moja sąsiadeczka właśnie w środę jedzie na tydzień do Anglii:-( Mogłybyśmy gdzieś połazić razem a jej nie będzie:-( To jest taka moja koleżaneczka jeszcze od przedszkola, zawsze razem:tak:
Zmykam spanko. Do jutra koleżaneczki!!!
 
reklama
MamaKacperka ano, nastroje różne w ciąży są ... nie dziwię się, że Kacperek
zafascynowany :D Wiki też do przedszkola rusza, wyprawkę muszę szykować kurcze :)

WerEla super, że tak wieczór miło spędziłaś! należy się :)
 
Agutka gdzie robione były te superaśne fotki w podpisie z Zuzią? nad morzem?

widzę, że mała ma extra włoski lokowane :) ścinałaś już Jej? ja Wiki podcinałam grzywkę,
bo był czas, że żadnych spinek ani gumeczek nie pozwalała zakładać, a do ślepek wpadały,
ale teraz już twardo zapuszczamy włoski i NIC nie obcinamy :)

Nad morzem - koniec lipca/początek sierpnia tego roku. ;-) Byłyśmy w Międzyzdrojach. :-D :-D :-D

Zuzia raz miała podciętą grzywkę i na tym koniec. :-) Teraz grzecznie daje sobie włoski podpiąć spineczką. :-D
A loczki ma po mojej Mamie - też miała takie w dzieciństwie. :-D Bo i ja i Zuzi tata mieliśmy takie proste druciki,hihihi. ;-) :-)
No i w ogóle,tego nie widać przez te loki właśnie,ale Zuzi włoski sięgają Jej już za łopatki! :-D :tak: :tak: :tak: :-D
 
Ostatnia edycja:
Agutka przepraszam bardzo, jakoś nie pomyślałam żeby się podzielić:laugh2:

Cześć śpiochy:-) Pewnie jeszcze sobie w domkach siedzicie a ja już w pracy, szybko się witam i zabieram się do pracy bo papiery czekają:-( a terminy lecą:sorry2: Kawusia już cieplutka stoi na biurku więc witam nowy dzień:-p
Miłego dnia życzę Wszystkim:tak:
 
reklama
Do góry