reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Żłobki, przedszkola i opiekunki, które polecacie lub nie

sama byłam opiekunką do dzieci :) tu w Pl i w Irlandii:) ale szczerze nie zdecydowała bym się na opiekunkę...
a jak będę musiała/chciała oddać dziecko do żłobka to tylko tam gdzie moja koleżanka pracuję... od niej mam pewność,że tam jest wszystko na miejscu i nie ma sie czego bać;)
 
reklama
Witajcie dziewczyny :) Przeczytałam ten temat i ja też jestem na etapie poszukiwania opieki dla mojego synka. Igorek w marcu skończy 8 miesięcy, a ja muszę wrócić do pracy i też rozważam różne możliwości. Pieszczoszka, czy Twoja koleżanka już otworzyła ten żłobek? Bo strona internetowa jest jeszcze nie do końca gotowa. Gdzie on się znajduje? Pozdrawiam wszystkie Mamy :)
 
Maniam to moja znajoma otwiera żłobek ale ostatnio się z nią nie wiedziałam i nie wiem kiedy dojdzie dokładnie do otwarcia a żłobek jest na ul. Lotniczej to jak naza wskazuje koło Lotniska
 
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi. Wszystko pokręciłam. W ogóle to już się wczoraj nie odezwałam bo jak obejrzałam ten filmik, o którym pisałyście to po prostu nie mogłam już. Ale wracając do tematu.

Pieszczoszka, czy Twoja znajoma pracuje w jedynym państwowym żłobku w bielsku? Tym pod Grodziskiem? Moja córcia tam chodziła i była bardzo zadowolona.

Mamba :) Dzięki :) W sumie to miałabym tam nie daleko. Jak będziesz coś wiedziała to daj znać, ok? :)

Pozdrawiam :)
 
Dziewczyny, znacie może kogoś kto podjąłby sie opieki nad moim już prawie 8mio miesięcznym synkiem? potrzebuję kogoś na 7-8 godzin tygodniowo, do końca lipca. Pozdrawiam
 
żłobek miejski ma dwie siedziby, pod grodziskiem i na brodzińskiego koło hulanki. dzwoniłam tam ostatnio, w kwietniu są zapisy na wrzesień - ja mam zamiar zapisać obie dziewczynki, niech sobie idą, Hania we wrześniu będzie miała skończony roczek a Natalia 2,5 roku
 
reklama
Olga bardzo fajne to przedszkole, przynajmniej ze strony internetowej, ale drogie...napisz coś więcej: czy na dwa dni w tygodniu to tak na początek czy na dłużej? czy mają takie luzy, że mozna tak w ciągu roku się dostać z dzieckiem? jakie są opłaty za dwa dni w tygodniu? Jak nie chcesz pisać na forum to napisz mi na priv. Może od września bym tam Artura zapisała, akurat skończy dwa lata...
 
Do góry