reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zwolnienia L4, sprawy urzędowe..itp.

reklama
chyba nie ma takiego przepisu... nie jestem pewna ale ja ze względu na brak ufnościii do wspolpracowników dawałam zaswiadczenia w obu ciązach i prosiłam o potwierdzenie przyjęcia na ksero tego zaswiadczenia podobnie l4, chciałam uniknac sytuacji w ktorejs ktoś mi zarzucil że nie poinformowałam o ciąży..
ale myslę że Mła rozwieje Twoje wątpliwości na 100% ;p
 
Dziewczyny ze wzgledu ze ma byc nowy macierzynski od przyszlego roku czy jest mozliwosc zalapania sie na niego?z kalkulatora wychodzi tak:
czyli np.
Przysługuje wymiar urlopu według zasad obowiązujących dla roku:
2013
Przysługujący wymiar urlopu obowiązkowego:

20 tygodni
Dodatkowy urlop macierzyński:
do 4 tygodni
Dodatkowy urlop ojcowski:
do 2 tygodni
Rozpoczęcie urlopu z dniem:
14 Kwiecień 2013
Czas trwania urlopu, do dnia:
31 Sierpień 2013 czyli tu mija mi 20 tyg obowiazkowego i jakbym wzięła te dodatkowe 4 tyg to załapię sie tez na te dodatkowe do roku?
 
Dziewczyny mam ogromy problem:((((((

Dzis dostalam wyplate z pracy 120zł:szok::szok::szok:L4 dostarczylam do firmy 14 listopada zwolnienie mam do jutra...Na to wychodzi ze Dyrektor któremu M dostarczył L4 nie wyslal do siedziby Firmy (kadr i plac) w Krakowie!!!JUtro z rana bede dzwonic...bo dzis juz bylo za pozno;((( ale mam pytanie zwz. jesli jest problem z tym L4(mam xero i pieczatke firmy ze wplynelo 14.11)to jesli im wysle jutro faksem to doStane w tym miesiacu pieniazki??? czy dopiero w styczniu wyrownanie??? w tym momemncie jestem bez grosza nie mam nawet na Roczek Alanka gdzie pieniazki byly juz przeznaczone:((((( POMÓŻCIE BO NOC BEDZIE NIE PRZESPANA!!!!
 
reklama
Do góry