• Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Majówki 2014

Ja już po wizycie :)
W sumie to tylko kontrolna więc standardzik mocz, ciśnienie itp.
Infekcji na szczęście żadnej nie mam.
Lekarka miała dopler więc mogłam sobie posłuchać bicia serca maleństwa :)


Mia ale kusisz tymi pierogami :)


brandyy ja zawsze ryczę na porodówce :D


futurystka nie dziwię się, że męża już się nie możesz doczekać po takiej rozłące :)


annad faktycznie niefajny ten lekarz :/ Ale jak masz możliwość to rzeczywiście idź do innego się upewnić :*
 
reklama
Martuśka- dostałaś juz zalecenie na glukozę? Ostatnio o to pytałam, ale to powiedziała ze na polowkowym da mi skierowanie. I faktycznie to takie "pyszne" jak słyszałam? U mnie chyba bez cytryny nie przejdzie ;d
 
Ja miałam wskazanie wcześniej z racji tego, że miałam stiwerdzoną insulinooporność przed ciąża i brałam metforminę. Pyszne nie było ale dla mnie po prostu bardzo słodkie i dało radę bez cytryny:) Wg mnie nie ma się czego bać:)
 
Ehhhh,
Dzięki dziewuszki. Ale nie mogę przestać myśleć o tej wizycie.

oglądam na TLC honey boo boo, k* , kretyni nie ludzie. smierdzace, oblesne lenie. ciekawe czy ta matka miała jakiekolwiek dylematy w czasie ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mam pytanko. Ostatnio tak dość często twardnieje mi brzuch i ogólnie się tak napina... Myślałam, że to normalne, ale widzę, że tu też opisujecie takie przypadki i byłyście z tym u lekarza. Powinnam się tym martwić?
 
Dziewczyny mam pytanko. Ostatnio tak dość często twardnieje mi brzuch i ogólnie się tak napina... Myślałam, że to normalne, ale widzę, że tu też opisujecie takie przypadki i byłyście z tym u lekarza. Powinnam się tym martwić?

Ja mam taki przypadek, póki co zaleciła mi nospe 3x dZiennie i do tego magnez z wit. B6. Stwierdziła ze to takie napinanie sie macicy, skurcze, cos takiego. Częsta przypadłość, ale nie powinno jej być. Jeśli nospa nie pomaga mi dała receptę na fenoterol
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry