reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia - testy, usg, brzuszki :)

malutka.jpg
U nas na teście nic nie było widać 1 test zrobiłam 26 maja, obudziłam się z przekonanie, że ja też mogę świętować dzień mamy, wiec pobiegłam kupić sobie prezent w postaci testu - niestety nic nie pokazał. Drugi zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki 30 niby coś ala różowawego się pojawiło tylko poza mną nikt tego nie dostrzegał wiec, żeby wszystkim udowodnić, że moje odczucie się nie myli na następny dzień poszłam do Pani Dr. a tam na USG 3mm szczęścia - choć Pani Dr. bez Beta hCG też powiedziała "nie mogę ani potwierdzić ani zaprzeczyć" dla mnie było już wszystko jasne :)
 

Załączniki

  • malutka.jpg
    malutka.jpg
    408,8 KB · Wyświetleń: 1 234
Ostatnia edycja:
reklama
Pokrzywa odwadnia więc nie wiem skąd ta opinia. Do tego może doprowadzić do przedwczesnych skurczy zwłaszcza pita w takiej ilości. Ja nie ryzykuje jednak, przeszłam na lipę i melise :)
 
Pokrzywa odwadnia więc nie wiem skąd ta opinia. Do tego może doprowadzić do przedwczesnych skurczy zwłaszcza pita w takiej ilości. Ja nie ryzykuje jednak, przeszłam na lipę i melise :)
Moja siostra cała ciążę piła pokrzywe i też słyszała że wskazane. Oczyszcza z toksyn i obniża poziom cukru we krwi ;)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry