reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja mam 164 i 7 na plusie. Gdzie 3kg przez 3 tyg. Masakra . a z chlopakami do 37tyg 8-9przytylam. Cos czuje ze teraz 10 nawet wiecej. Chyba ze ta dieta cukrzycowa dziala cuda.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Dieta cukrzycowa na pewno wpłynie, no i te 3 kg to na pewno w sporej części woda... [emoji6]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Wyciszylam się w nocy , zaczęłam sobie tłumaczyć , że za 3 m-ce będę mama i muszę być silna , stwierdziłam że jak nie będzie jeszcze większe to normalnie w czwartek powiem o tym lekarce dopiero wyszlam ze szpitala przed wyjsciem byłam badana więc jakby tam coś się działo wcześniej to pewnie lekarka by zwróciła uwage. Pewnie tak jak dziewczyny pisza , to od tego golenia bo na prawdę dziennie się tam "ogarnialam " , do tego częste badania i coś się tam musiało podraznic [emoji8] a Ty jak się czujesz Kiniu?

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Narazie w miare. Oprocz tego, że zjadłam śniadanie i znowu glodna jestem ☺️ i trochę mnie głowa boli
 
reklama
Jednak cos w tym jest ze chlopaki bardziej pileczki a dziewczynki rozlane brzuszki. Najwazniejsze ze zdrowo rosna. Ale powiem ci ze 3 fajna sprawa. [emoji4] [emoji12]

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bym chciała 3, może nawet 4... [emoji15] Ale to niestety niezbyt realne, chyba żeby się bliźniaki trafiły... Jednak chciałabym zdążyć przed 40... [emoji15] [emoji6]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry