reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A takie a napoje typu pepsi pijecie?
Nie. Na początku jak miałam meeega mdłości to za radą dziewczyn próbowałam wszystkiego. Nie pomogło jednak i od tamtej pory nie piję. To nie jest wcale ciążowy przykaz, bo u mnie w domu takie napoje pojawiają się baaardzo rzadko.
 
reklama
Ja tak samo woda albo sok taki zagęszczony , ale jego z wodą rozrabiam bo jest dla mnie za słodki . No i kawę zazwyczaj pije jedną rozpuszczalna i herbatę pije czarna ,ale słaba bardzo ,bo podobno jest nie zdrowa. A jest tyle tych herbat ,że ja już się pogubiłam co mogę pić w ciąży a czego nie. Czy mogę pić smakowe czy rumianek ,szlawie , miętę itp. ja już zgłupiałam i niczego nie ruszam bo się boje.
 
Dzień dobry. My wracamy właśnie od lekarza, młoda się anginy nabawiła, dajcie mi cierpliwość, bo moje dziecko siedząc w domu przechodzi samą siebie, a ma 6 lat!
Oczywiście kolejna Pani doktor stwierdziła u niej nadwagę, cóż mam zrobić [emoji848][emoji848] miłego dnia!
A napisz proszę ile ma wzrostu i ile waży. Też mam 6 latkę i wydaje mi się że ma ciut za duzo. Bo syn ma na pewno... ehh
 
Ja tak samo woda albo sok taki zagęszczony , ale jego z wodą rozrabiam bo jest dla mnie za słodki . No i kawę zazwyczaj pije jedną rozpuszczalna i herbatę pije czarna ,ale słaba bardzo ,bo podobno jest nie zdrowa. A jest tyle tych herbat ,że ja już się pogubiłam co mogę pić w ciąży a czego nie. Czy mogę pić smakowe czy rumianek ,szlawie , miętę itp. ja już zgłupiałam i niczego nie ruszam bo się boje.
Ka codziennie pije , smakowe, wlasnie z miętą, szal
Ja mam ostatnio straszna ochotę na warkę zero cytrynową ale ciągle jakoś mam barierę, żeby kupić i wypić 😕
E cos ty , ja w pierwszej ciąży tez przez lato piłam zero piwo , wiadomo nie codziennie. Musisz sprawdzić na puszce bo czasami jest 0,5% albo 0,2% , więc trzeba czytać tam gdzie jest absolutne 0 alkoholu :)
 
reklama
Ja mam ostatnio straszna ochotę na warkę zero cytrynową ale ciągle jakoś mam barierę, żeby kupić i wypić [emoji53]
Wypij jak masz ochotę :D
Ja miałam ochotę od 6 do 8 tygodnia i piłam chyba z 3 razy warke 0%. A ostatnio kupiliśmy wino 0% i też się napilam :D
Ja pepsi pije czasem, to jedyny lek który mi pomaga na mdłości.. Niestety....
 
Do góry