reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ja bym chciała tak do końca maja-czerwca, termin niby na 24.10
Tylko mam bardzo stresującą pracę (negocjacje i kontrakty firmy z dużą ilością zer) plus jazda autem - czasami miesięcznie robię 3-4 tys kilometrów... więc zobaczymy jak to będzie.

Pracuję od 5 lat w tej firmie, mam umowę na nieokreślony od 4,5, podejście mają bardzo prokobiece więc gdyby się coś działo złego to też zrozumieją :)
Ja tak samo-negocjacje kontrakty i kwoty w mln euro (pracuje w paliwach) dobrze ze jezdzic duzo nie musze
 
Prywatnie kosztuje około 55£ !!! Więc po co ja mam robić jak widzę po teście ze ciemnieje ładnie . Do lekarza idę prywatnie 155£ i tak mi to już wystarczy . Za darmo mam wizytę w 6tym 8tyg i 12 i 20 przez moje poronienia. Resztę będę chodzić prywatnie ja nie zakładam źle bo nie chce źle musi być teraz dobrze i tego się będę trzymać musze to jakoś wytrzymać ze będzie dobrze i koniec innej opcji nie biorę pod uwagę . A jak się coś stanie to wtedy będę się martwić
A do jakiego miasta będziesz jechała na prywatna wizytę? Pytam, bo ja też z UK
 
Bo oni mają wyjebane. Ważne że kas win nabijasz. Chore czasy! Widzisz, myślę że tutaj był problem, ale to rozwiązałas i powinno zaskoczyć [emoji4] Nie raz naprawdę jest to coś malutkiego A zmienia wszystko! [emoji7]

Jeju, jak tak czytam to tak się cieszę, ze mam wręcz cudownego lekarza. Zaangażowanego. Zawsze mogę do niego zadzwonić. Czuje się bezpiecznie i wiem, ze jestem w dobrych rękach. Do tego jest wyczulony na punkcie hormonowi. Jest tez endokrynologiem i ma certyfikat FMF wiec u niego robie prenatalne. Usg na każdej wizycie. Generanie diagnostyka usg to jego konik bo wykłada na medycznej w katedrze diagnostyki usg.
Aaaa i taki mały dodatek. Jest przystojny. Nawet na znanym lekarzu babeczki to podkreślają [emoji23][emoji23]
Ale zanim na niego trafiłam przerobiłam w sumie kilkunastu ginekologów w sowim życiu
 
Kochana beta tez wzrasta skokowo wiec jutro niekoniecznie musi być ponad 1000, nie bez przyczyny robi się ja co 48h. Pisze to tylko dlatego gdyby jednak jutro jeszcze nie bylo widać serduszka, żebyś się nie denerwowała bo tak może być :)

Serduszko jest przy 10 000 [emoji846] przy 1000 widać pęcherzyk [emoji846]
 
Hej dziewczyny! Wczoraj bylam caly dzien w delegacji (az w 3ch miastach) i nie mialam za bardzo jak poczytac Was a teraz juz nie nadrobie :/ zrozumialam na szybko ze @bleucoco ma dzis 1sze usg? Super! Powodzenia!
A ja zaraz polece na bete by zobaczyc przyrost ale chyba rosnie bo zrobilam test i jest juz od razu widoczna kreseczka :-)

Rośnie, rośnie [emoji846] kciuki za betę [emoji846]
 
reklama
Hej dziewczyny, ostatnio was nie czytałam bo stwierdziłam że muszę się wyluzować ;) ale dzisiaj jestem w 33 dc, mam objawy okresowe (ból piersi, nerwowość) ale przedwczoraj miałam zgagę, mimo że nie jadłam nic nadzwyczajnego. Cykle mam 31-34 dni i dzisiaj tam z niczego zrobiłam test. Zawsze jak patrzyłam na testy dziewczyn które pytały czy widać druga kreskę, to myślałam że ja w takiej sytuacji nie brałabym takiego wyniku serio, ale dzisiaj jak zobaczyłam swój wynik to sama postanowiłam wrzucić i zapytać czy tylko ja widzę drugą kreskę [emoji23]
20200214_064125.jpeg
 
Do góry