reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to ząbki?

reklama
Mój syn też butli nie tolerował! Miał mieć cyca i to natychmiast fontannę. W końcu się przyzwyczaił, że musi poczekać..
Ktoś mądrze napisał, że żeby są i idą ale to długo trwa... zobaczysz sama, zanim wyjdą dziąsełka zrobią się jak podusie i będzie widać ząbki pod spodem..
Nasza położna mówiła zawsze- zęby są najlepsza wymówka, jak się nie wie dlaczego dziecko płacze..
Spróbuj kropelek viburcol- na spokojne ząbkowanie. Jeśli to ząbki, różnice od razu zobaczysz.
U Nas mała jest spokojna, tylko gdy przychodzi pora karmienia i pociągnię parę razy pierś zaczyna się ogromny płacz. Nie ma boli brzuszka, jest pogodnym dzieckiem. Żadnych plesniawek, refluksu. Więc sama juz nie wiem.
 
U nas ząbki.zaczęły wychodzić juz pod koniec 4 mc . Najlepszy patent to popukanie łyżeczką metalową oczywiście z wyczuciem:) poczujesz na pewno jak cos się tworzy. mój młody miał tez takie dziąsła jak twoje dziecko . Nam pomogła Camilia .
 
Skoro tak, to polecam zmianę pozycji karmienia. Może na leżąco?
Warto spróbować, może małej niewygodnie?

U Nas mała jest spokojna, tylko gdy przychodzi pora karmienia i pociągnię parę razy pierś zaczyna się ogromny płacz. Nie ma boli brzuszka, jest pogodnym dzieckiem. Żadnych plesniawek, refluksu. Więc sama juz
 
U nas ząbki.zaczęły wychodzić juz pod koniec 4 mc . Najlepszy patent to popukanie łyżeczką metalową oczywiście z wyczuciem:) poczujesz na pewno jak cos się tworzy. mój młody miał tez takie dziąsła jak twoje dziecko . Nam pomogła Camilia .
I jak długo to trwało u Was?
 
reklama
Nie ma reguly- jednym dzieciom pojawiają się szybciej innym wolniej.
Mój mail 5m jak pojawiły sie obie dolne jedyneczki, ale jak wcześniej miałam wątpliwości czy to ząbki, od razu wiedziałam po dziaslach- to widać po prostu i nie masz wątpliwości.
Ja bym na Twoim miejscu obserwowała corke, żeby wizja ząbkowanie nie zaslonila jakiegoś innego problemu...
Może doradca laktacyjny?
 
Do góry