reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Komis w Trójmieście ODRADZAM

asiuk

październikowa mama 2006
Dołączył(a)
13 Luty 2006
Postów
1 330
Miasto
Gdynia
Unikajcie jak ognia komisu "babyboom" (tak się pindy nazwały) mieści się w Gdyni Pogórze Górne, w części należącej do Kosakowa. Złodziejki, oszustki i naciągaczki. Okradają klientów z pozostawionych u nich rzeczy, kombinują jak mogą. Właśnie zgłosiłam sprawę na policji, Długo by opowiadać, ale odradzam szczerze.
 
reklama
Przeczytałam to co napisałaś i ciarki mi przeszły po plecach bo mam tam wstawione rzeczy,możesz cos wiecej napisać o tym co Cie tam spotkało i jak sprawa sie rozwikłała,co zrobiła policja?i dlaczego Ci Twoje rzeczy zabrały?czekam niecierpliwie na odpowiedź
 
Ja również miałam wstawiony tam wózek oraz fotelik.Przyniosłam je w stanie b.dobrym tj wyprane tapicerki a odebrałam w nieciekawym.Coś mnie tkneło i rozwiązałam z nimi umowę.Naciągaczki to fakt bo prowizję biorą b. dużą a ludzi to ja tam nigdy nie widziałam.Myślę że punkt b. słaby już lepszy jest portal trójmiasto.Piszą że czynne od 10 dzwoniłam ok 12 nikogo nie było, jakby interes się kręcił to cały czas by był ktoś w sklepie.A i pisali w ogłoszeniach że mają wózki Mutsy Quinny a to nieprawda mają tylko te najzwyklejsze
 
Wiesz co,ludzi widziałam musze przyznać,że ruch mają bo co jestem to musze czekac na obsłużenie w kolejce.A przy okazji jaki masz wózek bo ja szukam spacerówki:) a co Ci zrobili,że były w nieciekawym stanie? chodze i oglądam i moje rzeczy na razie ok.
 
Wiesz co,ludzi widziałam musze przyznać,że ruch mają bo co jestem to musze czekac na obsłużenie w kolejce.A przy okazji jaki masz wózek bo ja szukam spacerówki:) a co Ci zrobili,że były w nieciekawym stanie? chodze i oglądam i moje rzeczy na razie ok.
Tapicerka od fotelika była umazana batonem a przywiozłam wypraną a do spacerówki szukali mojego pokrycia.Wiem że to mogło zrobić jakieś dziecko niechcący ale one powinny uważać.Co do spacerówki to mam teraz 2.Nowa z wózkiem takim jak Mutsy, jeszcze nie wiem jaka jest bo dziecko jeździ w gondoli oraz mam po synu Chicco Pick up ze skrętnymi kołami na przodzie i dużym koszem na zakupy.Pierwszy wózek mnie kosztował ok 1800 zł(2 funkcyjny) a drugi chyba z 500zł.Bardzo polecam ten Chicco teraz żałuję zakupu tamtego.W gondoli mała spaceruje a w chicco śpi na balkonie:laugh2:Dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć że zrobiłam gafę i niepotrzebnie kupowałam nowy wózek mogłam kupić tylko wkład dla noworodka no ale człowiek uczy się na błędach
 
Wiesz,że coś tam było umazane to nie wina komisu,myslałam że stało sie coś gorszego:) ja mam też tam wózek i wszystko co do niego przyniosłam jest w koszu wiec dziwie sie co sie stało z Twoim pokryciem,i tak jak oglądałam inne wózki to tez mają wszystko pod spodem.a zgłosiłas przy odbiorze ze cos nie tak? jak na razie jestem zadowolona poszło dużo moich rzeczy a Panie sa miłe.poza tym to jest jedyny komis w Gdyni czy nawet nie w Trójmiescie i gdyby coś było nie tak to myślę że już dawno by nie istaniał.Wszystkie komisy zbankrutowały:(tak sie pocieszam:)
 
Wiesz,że coś tam było umazane to nie wina komisu,myslałam że stało sie coś gorszego:) ja mam też tam wózek i wszystko co do niego przyniosłam jest w koszu wiec dziwie sie co sie stało z Twoim pokryciem,i tak jak oglądałam inne wózki to tez mają wszystko pod spodem.a zgłosiłas przy odbiorze ze cos nie tak? jak na razie jestem zadowolona poszło dużo moich rzeczy a Panie sa miłe.poza tym to jest jedyny komis w Gdyni czy nawet nie w Trójmiescie i gdyby coś było nie tak to myślę że już dawno by nie istaniał.Wszystkie komisy zbankrutowały:(tak sie pocieszam:)

Mój mąż pojechał odebrać rzeczy zaraz po moim porodzie i wózek nie miał pokrycia a jak pojechał drugi raz to te "miłe" panie twierdziły że nie było pokrycia.Ale na szczęście oddały.A prowizję jaką pobierają nie uważasz że jest zbyt wysoka?Zdzierstwo moim zdaniem i \to co mi się nie podoba to mają syfiasto w środku i przyjmują rzeczy niektóre tak zużyte że wstyd coś takiego przyjmować mam na myśli np. laktator który oglądałam wyglądał jakby był dopiero użyty ja już tam nigdy nie pojadę:no:
 
Wydaje mi sie,że troche przesadzasz:) to jakie ludzie wstawiają rzeczy to tylko o nich swiadczy, jak ktoś chce coś w idealnym stanie to niech idzie do sklepu a nie komisu.Co do marży nie mam zasteżeń bo pomyśl jakie sklepy mają narzuty czasem nawet 100% a wiadomo wszystko idzie do góry opłaty trzeba robić, trzeba coś mieć zeby sie utrzymać, wiem co mówie mąż ma też firme i czasem psioczy,ze co miesiac tylko płacić i płacić.
A powiedz mi wiesz gdzie są jeszcze jakieś komisy?
 
Wydaje mi sie,że troche przesadzasz:) to jakie ludzie wstawiają rzeczy to tylko o nich swiadczy, jak ktoś chce coś w idealnym stanie to niech idzie do sklepu a nie komisu.Co do marży nie mam zasteżeń bo pomyśl jakie sklepy mają narzuty czasem nawet 100% a wiadomo wszystko idzie do góry opłaty trzeba robić, trzeba coś mieć zeby sie utrzymać, wiem co mówie mąż ma też firme i czasem psioczy,ze co miesiac tylko płacić i płacić.
A powiedz mi wiesz gdzie są jeszcze jakieś komisy?
Napewno jest na hali targowej na pasie startowym Gdańsk-Zaspa nazywa się Baj czy jakoś tak zobacz na www.trójmiasto.pl i tam są rzeczy o niebo lepsze tylko dla mnie trochę daleko bo mieszkam w Gdyni.
 
reklama
Do góry