Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Nie każdy lekarz chce bete. Moj nie chciał starczy mu pozytywny test ale ze ja juz mialam 2x zrobiona ( w 1 ciąży) to wpisal sobie tylko i tyle. Wiec chyba nie ma potrzeby robic jak cos to on da przekazGratulacje.
Ja jutro ode na tsh i konsultacja z rodzinnym. Do gina minimum 2 tygodnie po @. Nie wiem czy robienie bety cokolwiek daje
GRATULACJE, w jakim wieku 1? Moje też 2Hej, mogę dołączyć?![]()
Robiłam wczoraj test. Wyszedł pozytywny, termin wg ostatniej miesiączki na 08.05.21.
To będzie moje drugie dziecko... nieplanowane, ale powolutku zaczynam się cieszyć![]()
A jak się czujesz po lekach? Jak reagujeszJak masz takie wyniki to trzeba, ja też się nigdy nie leczylam a teraz przyszło mi to robić. Tez sie martwię ale ważne by przyjmować odpowiednie leki
Pierwsze 1,5 roku. Różnica wieku będzie lekko ponad 2 lata, wiec trochę się obawiam. A u Ciebie jaka różnica?GRATULACJE, w jakim wieku 1? Moje też 2
Biorę od czwartku dopiero, a od jutra zwiększona dawka. Narazie wszystko ok ☺A jak się czujesz po lekach? Jak reagujesz
Hej a kiedy miałaś ostatni okres?Hej, mogę dołączyć?
Robiłam wczoraj test. Wyszedł pozytywny, termin wg ostatniej miesiączki na 08.05.21.
To będzie moje drugie dziecko... nieplanowane, ale powolutku zaczynam się cieszyć![]()
U mnie wyjdzie 5 lat różnicy bo mam 4 latka. Też się obawiamPierwsze 1,5 roku. Różnica wieku będzie lekko ponad 2 lata, wiec trochę się obawiam. A u Ciebie jaka różnica?![]()
Mój synuś też ma teraz 4 latka. Więc jak by mi się udało na maja to wyjdzie równe 5 lat bo młody też z majaU mnie wyjdzie 5 lat różnicy bo mam 4 latka. Też się obawiam![]()