reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Hej, co do pleców to bolały mnie przez dwa dni aż w nocy ciężko było zasnąć. Partner mi je masował co było przyjemne ale ból przeszedł chyba sam z siebie a nie od masowania.. O pasach niestety nic nie wiem.
Krew z nosa raz mi poleciała a tak to mam po prostu bardzo przekrwiona śluzówkę ale krew nie leci.
Co do macicy to to, że coś tam się dzieje czułam od początku. Tak jak piszesz, to pewnie oznaka, że się rozciąga. Dopiero od niedawna są dni kiedy tego nie czuję, gdy czuję się "normalnie" .
Co do nowości u mnie to od 16tc twardnieje mi momentami macica, dziwne to.. I chyba raczej wcześnie jak na takie zjawisko...? Poza tym kilka tygodni temu zaczęła swędzieć mnie skóra, przeważnie wieczorem. Ostatnio ten świąd zelżal, co mnie ucieszyło ale mimo tego i tak wyskoczyły mi krostki na zgięciach łokci i w pachwinach...Ma któraś z Was problemy skórne?
Dobrze, że wizyta u mojej gin za parę dni.............

A dzidziuś faktycznie może się ruszać gdy zje się coś słodkiego :). Ostatnio przed wizytą zjadłam jabłko i Mała fikala. Ale chyba fakt samego usg też ja pobudza.
Hej, mnie też swędzi czasem skóra a co do krostek to mi się między piersiami pojawiły
 
reklama
Hej, mnie też swędzi czasem skóra a co do krostek to mi się między piersiami pojawiły
Ooo między piersiami też mnie swędziała skóra ale jakoś w pierwszym trymestrze. Tyle, że bez krostek. Narazie odpukać cisza 😂. Tak czytam, że to może być przez hormony w ciąży. We wtorek idę na wizytę do mojej ginekolog to zobaczymy co na to powie.
 
Ooo między piersiami też mnie swędziała skóra ale jakoś w pierwszym trymestrze. Tyle, że bez krostek. Narazie odpukać cisza 😂. Tak czytam, że to może być przez hormony w ciąży. We wtorek idę na wizytę do mojej ginekolog to zobaczymy co na to powie.
U mnie na razie najbardziej to ten ból pleców i zgaga.. A że mam parcie na słodkie teraz.. I to dziennie potrafię zjeść 3 tabliczki czekolady, kinderkow, lubisiów czekoladowych 😂 i innych słodkości, to w takim wypadku co kilka dni zgaga. Oczywiście staram się zdrowo odżywiać ale nie mam jakiśch dziwnych łączeń produktów (nie licząc tych które mam od dziecka) tylko to słodkie😅 no i Kawa której tak bardzo nienawidziłam
 
U mnie na razie najbardziej to ten ból pleców i zgaga.. A że mam parcie na słodkie teraz.. I to dziennie potrafię zjeść 3 tabliczki czekolady, kinderkow, lubisiów czekoladowych 😂 i innych słodkości, to w takim wypadku co kilka dni zgaga. Oczywiście staram się zdrowo odżywiać ale nie mam jakiśch dziwnych łączeń produktów (nie licząc tych które mam od dziecka) tylko to słodkie😅 no i Kawa której tak bardzo nienawidziłam
Haha 😁
To ja w pierwszym trymestrze miałam zachcianki: ogórki kiszone, śledzie, musztarda i ketchup do kanapek bo inaczej były dla mnie mdłe. Ale ogólnie to mnie mdliło na myśl o jedzeniu.. I jak przed ciąża byłam uzależniona od kawy tak jakoś w 6tc przestałam zupełnie ją pić. Od herbaty a nawet i od wody też mnie odrzucało i mdliło. Ale za to zupy to cztery talerze pod rząd 😂.
Teraz jakby wszystko wróciło do normy tyle, że z lekką nawiązką (jak za słodkim nigdy jakoś specjalnie nie byłam tak teraz zaczyna mnie ciągnąć). Apetycik dopisuje ale bez jakichś konkretnych zachcianek :). Myślę, że może to się jeszcze rozkręcić jak dzidziusie zaczną szybciej rosnąć i przybierać na wadze a to już niebawem 😁😂.
 
reklama
Do góry