reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

dokładnie moja koleżanka tez miała tak wychodziły jej testy owu pozytywne cały czas i nie wiedziała o co chodzi i później kilka dni zrobiła test ciążowy i pozytywny [emoji846]

Koleżanka z forum tez miała ciagle pozytywne i ciąży nie było. Nie jest to reguła w tym przypadku i lepiej jednak ciąże wykrywać testem ciążowym, a jeszcze lepiej betą [emoji13]
 
reklama
nawzajem ☺️ u mnie dziś 11dpo i dwa dni do okresy z tego co pokazuje flo mam bardzo duży ból pleców na dole mega ciężkie piersi No ale nie mogę o tym myśleć bo za bardzo się nakręcam 😁 a takie objawy to zarówno na PMS jak i na dzidzi. Nie wiem czy czekać właśnie na niego czy lecieć po test 😩 bojciu jak ja bym chciała mieć jak inne laski ze na spokojnie podchodzą a ja to w gorącej wodzie kąpana i im bliżej @ tym co raz gorsze pomysły 🤣🤣
Leć na betę
 
Hej! Mam dokładnie tak samo! W maju odstawiłam tabletki po 2 latach, od sierpnia starania i ostatnio cykl wydłużył mi się do 40dni (2 cykle). Miesiąc temu zostały zdiagnozowane u mnie: PCOS, hiperprolaktynemia i IO. Polecam pójść do endokrynologa. :) Przyjmuje aktualnie metformine i inozytol (fertisim).
O kurcze, trochę mnie nastraszyłaś. Możesz napisać, jakie badania zlecał Ci endokrynolog?
 
reklama
Do góry