• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez aga321

  1. A

    Mamy z Londynu

    Witam wszystkie Mamy! Jestem tu nowa, chociaż zdarzało mi się zaglądać na forum jeszcze w ciąży :). Chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was przebyła już podróż samochodem do PL z ok 8 mies Szkrabkiem? Wybieramy się niedługo w taką podróż i boję się trochę, jak Mały to zniesie. Jeżeli więc...
Wróć
Do góry