Witam wszystkie Mamy!
Jestem tu nowa, chociaż zdarzało mi się zaglądać na forum jeszcze w ciąży :).
Chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was przebyła już podróż samochodem do PL z ok 8 mies Szkrabkiem? Wybieramy się niedługo w taką podróż i boję się trochę, jak Mały to zniesie. Jeżeli więc...