Hej, jestem Tu nowa..
Brałam tabletki antykoncepcyjne 3,5 lata czy 4 lata, a odstawilam w roku 2013 czy w roku 2014. Mam regularne miesiączki. Jesteście pewne, czy zajdę w ciążę? Mam trochę stresu, ale to przez moją pracę i pracę mojego przyszłego męża.. Za 3 tygodnie wychodzę za mąż.. Mój dość...