Cześć dziewczyny :)
Witam Was wszystkie i gratuluje ❤️
13.01 wyszedł mi pozytywny test, także kolejnego dnia zrobiłam betę
14.01 - 51.23
16.01 - 164,96
18.01 - 508,02
20.01 - 1574,20
W środę 15.01 byłam u ginekolog bo utrzymywało mi się plamienie (w dniu wizyty już nie miałam) zrobiłam przed...