• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez agaxyz00

  1. A

    Wrześniowe mamy 2025

    Cześć dziewczyny :) Witam Was wszystkie i gratuluje ❤️ 13.01 wyszedł mi pozytywny test, także kolejnego dnia zrobiłam betę 14.01 - 51.23 16.01 - 164,96 18.01 - 508,02 20.01 - 1574,20 W środę 15.01 byłam u ginekolog bo utrzymywało mi się plamienie (w dniu wizyty już nie miałam) zrobiłam przed...
  2. A

    Beta HCG

    Dziękuję :)
  3. A

    Beta HCG

    Dziewczyny zrobiłam dziś betę po 48h Jak liczyłam to jest to 4 tydzień i 2 dzień 14.01 - 51,23 16.01 - 164,96 To chyba dobry przyrost ?
  4. A

    Test ciążowy

    To znowu ja, zrobiłam dziś betę i wyszła 51,23 to chyba dobra wynik jak na to że wczoraj powinnam mieć @ ?
  5. A

    Test ciążowy

    A już po tej porannej bieli chwilowo zwątpiłam
  6. A

    Test ciążowy

    #klaudia16 Zrobiłam z innej firmy test i wyszło tak. Dziś narazie nie pojawiła się @, poczekam i w środę pojadę zrobić betę
  7. A

    Test ciążowy

    Zdjęcie było zrobione po 5 minutach
  8. A

    Test ciążowy

    Hej dziewczyny Wczoraj dzień przed @ zrobiłam test i wyszła blada kreska, dziś postanowiłam powtórzyć i wyszła biel może gdzieś pod kątem widać taką bladziutką kreskę i teraz zgłupiałam. Pewnie powtórzę jutro albo za 2-3 dni jak nie pojawi się @ A Wy co sądzicie ?
Wróć
Do góry