Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Również nie mam dostępu do tej grupy.
Odnośnie porodu to mój trwał 15 godz, wody odeszły a skurczy brak. Dostałam oksy i się zaczęło hehe ból jak cholera ale jeśli nie będzie przeciwwskazań to i teraz chcę rodzić sn. Pamiętam taka padnięta nagle dostałam córeczkę jej to było piękne!
Cześć:) ale wczoraj miałam zły dzień. Czy Wy też macie taki dziwny ból brzucha jak przy hmm zatruciu? Mam taki napięty i gdy go dotykam to boli.
Odnośnie wady wzroku - jest jakaś moc od której są wskazania do cc?
Ja równie nadal nie mam linku do grupy zamkniętej. Chyba jest dla wybranych ;)
Witajcie :) obserwuję Was od pewnego czasu ale dziś mogę już dołączyć bo byłam u lekarza i potwierdził, że serduszko bije :)
Mam na imię Agnieszka, 32 lata, mama dwulatki :) Jestem w 9tc.